Wpis z mikrobloga

Nie jestem specjalistą od leśnictwa, ochrony środowiska i polskiego prawa, ale czy organizacja Lasy Państwowe nie jest aby większym autorytetem jeśli chodzi o dbanie o leśną florę i faunę, niż skrajnie lewicowe bojówki pseudo ekologicznych organizacji? Greenpeace nie jest chyba żadnym autorytetem w tej dziedzinie. Nie raz pokazali, że ich aktywiści nie wiedzą o co walczą i czemu akurat to przeciwko czemu występują jest złe.
#polityka #lasypanstwowe #ekologia
  • 11
  • Odpowiedz
@spere: No to dobrze. Uff, a już myślałem, że całe życie będę żyć w kłamstwie. Tym jednym zdaniem pozwoliłeś mi ujrzeć prawdę. Dziękuję Ci, panie spere, dzięki! Spoko koleszka z Ciebie. A ta argumentacja? Miodzio, no miód! Uwielbiam takie posty na poziomie. O taki wykop nic nie robiłem.
  • Odpowiedz
@1984: jaką chcesz argumentację? że minister ochrony środowiska który ma w piździe ochronę środowiska zezwolił na rznięcie wszystkiego co stoi i z lasu nie #!$%@? i zarabiają na tym gruby hajs?

mądrej głowie dość dwie słowie
  • Odpowiedz
@spere: @Haqim: @1984: Z Puszczą Białowieską sprawa wygląda tylko na pierwszy, medialny rzut oka, na oczywistą. Że to niby czysta grabież, dokonana rękami (decyzją) #!$%@? całującego po rączkach Rydzyka i posiadającego niewykazaną w wykazie stodołę za 500 tys.

Tymczasem prawda może być tym razem po stronie ułomnych. Zarówno leśnicy (których znam, a nie mają żadnego interesu ekonomicznego w tym by popierać wycinkę w puszczy, bo są
  • Odpowiedz
popierają wycinkę jako ostateczność chroniącą puszczę przed zwyczajnym wyginięciem.


@pabloooga: puszcza to zapuszczony, samopas, las bez ingerencji, stąd nawet nazwa,

puszcza sobie sama poradzi
  • Odpowiedz
@spere: Sprowadzając sprawę do słownikowej definicji puszczy oznaczałoby to ni mniej ni więcej, że nie powinno być żadnej ingerencji człowieka.

Tymczasem odwiedź i zobacz jak dzisiaj wygląda puszcza i jak bardzo jest rozdeptana przez turystów, którzy z pewnością nie mają wpływu na ekosystem. Przejedź się bryczką, rowerem lub skorzystaj z niezliczonych ciągów pieszych...
  • Odpowiedz
@pabloooga: to niech się zakaże wchodzenia turystów, a nie niszczy jej, dla kasy

bo raczej nie aby zlikwidować kornika, który cały zostaje w korze z okorowywanych na miejscu drzew
  • Odpowiedz
@1984: @pabloooga:

Ale uświadomcie sobie, że to nie jest spór między leśnikami a "pseudo-ekologicznymi lewackimi tępakami" - swoją drogą co za wspaniały pomysł na #!$%@? merytorycznych argumentów na wejściu poprzez absurdalne, odrzucające i dokonujące oceny określenie stron konfliktu, brawo!

Nadleśniczy z Dziury w Dupie i tym podobni "eksperci" kreowani przez pisowską propagandę nie
  • Odpowiedz