Wpis z mikrobloga

czepiacie się tej gohy, ja nie mówię że jest dobrą matką ale ciekawe co by było gdyby was durnowaty synek zrobił meline z domu rozwalił wszystkie pomieszczenia w domu, oni tam nie mają gdzie się wykąpać czy wysrać. Czemu prosiak nie strimuje u siebie? jest dorosły ma swoje mieszkanie, ale nie on nie będzie w swoim mieszkaniu meliny robił on chce mieć czysto w domu i nie spraszać obcych. Goha jest alkoholiczką a syn zamiast jej pomóc to dolewa następną szklankę kociołka
#danielmagical #grubyoszust
  • 11
  • Odpowiedz
@kinga2012: jak to po co? wie, że to maszynka do pieniędzy, czasem traktuje ją jak człowieka (w końcu każdy chciałby mieć matke) a z nią się po prostu nie da, jak nie miałaś styczności z alkoholikami to nie zrozumiesz jak wygląda taka relacja
  • Odpowiedz
@lururururu: gruby ma swoje mieszkanie czemu nie pójdze tam strimować? wszyscy pretensje bo goha menelica wyzywa daniela, ale jak grubas się do niej odzywa? gdybym do matki tak powiedziała dostała bym w ryj i tyle
  • Odpowiedz
@kinga2012: nie wychowałaś się w patologicznej rodzinie, nie miałaś styczności z ludźmi z takiego środowiska i patrzysz na to ze swojej perspektywy - dziewczyny z dobrego domu temu właśnie nie zrozumiesz dlaczego gruby tak się do niej odnosi, dlaczego ona się do niego odnosi i wydaje ci się to abstrakcyjne
a czemu nie pójdzie do siebie to ci właśnie odpisałem - gocha to maszynka pieniędzy + on CHCE pomóc, ale robi
  • Odpowiedz
@lururururu: co prawda nie wychowałam się w takiej rodzinie ale znam osobę która była jeszcze większym alkoholikiem, nie miała nic chodziła w jednej koszulce, posprzedawała wszystkie fanty(nawet kontakty ze ścian) z domu żeby mieć na piwko i co? trzeba było ją postraszyć że jak nie pójdzie na leczenie to wywalą go z mieszkania. Nie pije od 5 miesięcy.
  • Odpowiedz