Wpis z mikrobloga

Odwoływał się ktoś z was od mandatu i składał skargę na kontrolera w SKM? Kupiłem bilet przez SkyCash i zaraz była kontrola. Kanar stwierdził ze kupiłem bilet jak zobaczyłem kontrole, co jest nieprawdą bo weszli do przedziału dopiero po chwili jak pociąg jechał, a ja kupiłem jak jeszcze stał na peronie. Do tego zakup chwile trwa to widziałby ze klikam w telefon i godzina zakupu pokrywałaby się z zakupem biletu, a tu było 1,5minuty różnicy.
#trojmiasto #skm #skycash
  • 8
@suckmyduck: musiałeś przyjąć mandat? Generalnie zauważyłem, że wiele osób kupuje dopiero w pociągu i jest to uzasadnione - czasami wbiega się na peron w momencie, gdy SKM już stoi i co teraz? W myśl regulaminu SkyCash i SKM powinno się kupić bilet i czekać na kolejny pociąg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ecco: miałem do wyboru 40zl na miejscu albo 160 w ciagu tygodnia. Wolałem przyjąć i się odwołać. Dokładnie tak to wyglądało wchodziłem na peron we wrzeszczu, właśnie podjechała skm (sekunde mi zajęło ogarnięcie w którym kierunku, bo teraz jeżdżą po jednym torze)

@Brylant: miałem ważny w momencie kontroli ;)

@StachuStach: no jebniety, przez co teraz musze się bawić w jakies odwołania itp
@suckmyduck niestety ale bilet musi zostać kupiony (czyli skasowany) przed wejściem do pociągu - raczej nikt ci tego odwołania nie przyjmie, bo w regulaminie jest to jasno określone