Wpis z mikrobloga

#komputery #laptopy #pcmasterrace #csgo

Witam, dziś odbieram lapka, który króluje w testach lapków multimedialnych do 2300zł. Polecany też jest w # postulkowelaptopy (nie chcę wołać). Czy z powodzeniem można pykać na nim w CS:GO czy będzie to mało przyjemne? Po jakimś czasie przerzucam się ze stacjonarki i nie wiem czego się spodziewać. Lapek: https://www.x-kom.pl/p/367579-notebook-laptop-156-acer-aspire-5-i3-7100u-4g-500-win10-gt940mx-fhd.html
  • 15
@dreszczykemocji lecz wiadomo za tą cenę nie będzie super. Strzelam że na tym laptopie co dałeś wyciągniesz jakieś 80-120 FPS ( czasami różne skoki zależne od akcji itp) na niskich ustawieniach graficznych oraz rozdzielczości ready HD. Co moim zdaniem w zupełności wystarczy do normalnego grania. Więc luźno sobie po grasz
@dreszczykemocji: ciezko powiedziec, cs:go to gra bazujaca glownie na pracy procesora, ja mam i5 trzeciej generacji (i5-3230M) i u mnie dziala ok, nie mam problemu z graniem, ciagle 100fpsow na niskich detalach - wiec jak najbardziej ok, jezeli ten procesor w twoim lapku jest porownywalny z moim to nie masz sie co bac
po prostu nie graj na full hd, najlepiej wybierz 4:3 rozciagniete, to jest najlepsza opcja do laptopow bo