Wpis z mikrobloga

  • 41
Jaki mam smiech z tych wszystkich frustratów spod tagów #bekazkatoli #bekazprawakow itp. ktorzy najezdzaja na obecny rzad i postuja swoje urojenia przewaznie dodajac 'xDDD' na koncu jako jakąś prawde objawioną. Sondaze niedlugo pisowi chyba do 50% skocza (mimo rzeczywistych bledow i paru osob na stanowiskach, ktore nie powinny ich zajmowac) bo wiekszosci ich rzady sie po prostu podobaja, a ci dalej wierza w swoje mokre sny o przegranej pisu w wyborach i powrotu do stanu poprzedniego. I tak sobie zyja w swoim swiecie, tocząc co chwile beke z wszystkiego co polskie i patriotyczne, niedlugo juz same multi ospena beda tam postowac i plusowac. I razem ze stadem grazyn, ktore produkuja te rakowe komentarze na fb uzbieracie moze w sumie ze 20% dla totalnej w wyborach. Zadnych pozytywnyxh perspektyw dla nich patrzac na zaplecze kadrowe opozycji na szczecie nie ma, a pis jakies smaczki na kampanie ma zachowane na pewno. I pisze to jako osoba ktora traktuje pis jako raczej mniejsze zlo, ale nie zwalczam bo poki co nic lepszego nie wymyslimy. i dostrzegam wiele zlych posuniec,ale porowania z poprzednimi rzadami nie ma.
#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
@eleg piszesz że na szczęście nie ma nic co zagrozi pisowi, ale za chwilę dodajesz że traktujesz pis jako mniejsze zło xD

Może jeszcze powiedz, że nie głosowałeś na pis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikt nie głosował, sami się wybrali ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
i dostrzegam wiele zlych posuniec,ale porowania z poprzednimi rzadami nie ma.


@eleg: No nie ma. Tak złodziejskiego, zuchwałego i bezczelnego rządu to my jeszcze w historii III RP nie mieliśmy.

PO to nawet do nich startu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eleg: > I tak sobie zyja w swoim swiecie, tocząc co chwile beke z wszystkiego co polskie i patriotyczne, niedlugo juz same multi ospena beda tam postowac i plusowac

To, że ktoś nie jest za PiS nie oznacza, że toczy bekę. Mi tam bliżej do płaczu niż beki, ale okay. Nigdy też nie rozumiałem tego, że dyskutując z pisowcem jestem z góry uznawany za zwolennika PO. Jakbyśmy nie mogli dostrzegać
  • Odpowiedz
Nigdy też nie rozumiałem tego, że dyskutując z pisowcem jestem z góry uznawany za zwolennika PO


@chudywyzyskiwacz: Bo tak nasz naród został "zaprogramowany". I PO i PiS mają żywotny interes w podtrzymywaniu tego konfliktu - bo rodzi "wrażenie", że w Polsce mamy tylko dwie partie a każdy z uprawnionych do głosowania obywateli musi opowiedzieć się po którejś ze stron.

Mimo że... nie musi. Jako naród mamy możliwość posłania wszystkich polityków
  • Odpowiedz
@mnik1: Kapitanie, działania polityków akurat ogarniam, denerwuje mnie ta bezmyślność potencjalnego rozmówcy. Pozostało robić swoje, żeby moje dzieci kiedyś miały normalne życie. Skończę meda, będę siedział na dyżurach i zarzynał się na śmierć, żeby moje dzieciaki nie stały sie przypadkiem takimi kukiełkami i miały wszystko, czego będą potrzebować (jeśli uda mi się to połączyć z pracą ofc.). Wszystko w rękach rodziców. Nie możemy wychować kolejnego pokolenia idiotów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mnik1 niestety tak dziala demokracja, ze spoleczenstwo na dluzsza mete sie polaryzuje. Ja w ogole demokracji szcegolnie nie powazam (wiem ze jade korwinem, ale co zrobic...) i uwazam ze JAK NA warunki demokratyczne to rzad mamy przyzwoity.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Logytaze nawet jak wskaze to zaraz znajdziesz argumenty przeciw i byc moze bede sie nawet mogl z niektorymi zgodzic, bo jak mowilem pis to mniejsze zlo. Ale np. Morawiecki i walka z oszustwaminna vacie to jest pozytyw z wielkimi skutkami finansowymi.
  • Odpowiedz
@eleg:
Odnoszę wrażenie, że wyższość PiS nad opozycją to jakiś dogmat, przyjmowany kompletnie bezrefleksyjnie, bez żadnego uzasadnienia. Bo niby gdzie ich rządy są lepsze?

W polityce zagranicznej mamy kompletną porażkę. Popadamy w konflikt z państwami zachodnimi i UE, nie znajdując nic w zamian. I po co? Żeby Szyszko mógł sobie wycinać drzewa? Żeby Ziobro mógł wsadzać kolesi do sądów? Przecież na konflikcie z UE Polska w ogóle nie korzysta. A te wszystkie trójmorza i podobne pomysły zostały rozjechane przez Macrona na jednej wycieczce. Waszczykowski, w porównaniu z Sikorskim, leży i robi pod siebie-szkoda, że my razem z nim.

Gospodarka? Zadłużamy się na potęgę pomimo dobrej koniunktury, wskaźniki są podobne jak w czasach kryzysu. A dzięki populistycznej obniżce wieku emerytalnego będzie
  • Odpowiedz
@eleg w wiekszosci krajpw ludzie narzekaja na swoje rzady niezaleznie od tego czy sa dobre czy słabe. A na wykopie niczym w Korei Polnocnej - kolejne multikonta wychwalaja pod niebiosa.
  • Odpowiedz
@eleg: odnoszę takie wrażenie, że część pisowych trolli ostatnio dostała przykaz pisania: "Nie jestem za pisem ale jest ok w porównaniu z ... (tu wstaw sobie co chcesz). Do tego zobaczcie jacy kompetentni, dbają o ludzi etc". Dochodzi tłumaczenie, że przecież większość popiera pis i tym podobne bzdety. A skoro większość to na pewno ma rację. Ja zawsze powtarzam, że jak większość zacznie kraść to nie znaczy, że kradzież jest
  • Odpowiedz