Wpis z mikrobloga

Opłaca się jeszcze kupić przygode z karakanu ughh... znaczy karazhanu żeby złożyć secret tempo mage'a czy jednak lepiej kupić pakiety żeby powiększyć kolekcje?
#hearthstone
  • 13
  • Odpowiedz
  • 2
@Sofa freeze mage'em sa szybkie gry? To nie była talia która opierała się na skompletowaniu jakichś kart na ręce i walnięcia combo w późnym etapie gry?
  • Odpowiedz
@Fafik101: ogólnie do lutego będą te karty w standardzie, więc sporo czas. Jak masz pograć tymi kartami i tylko przygody Ci brakuje do nie których decków to wydaje mi się że warto. Przygody zawsze były podawane jako najbardziej opłacalne do kupowania za prawdziwe pieniądze.
A secret magiem grałam przed nerfem i nie zauważyłam by "ssał" ;)
  • Odpowiedz
@Fafik101: Zależy jak dużą masz kolekcję ogółem. Jeśli brakuje Ci sporo kart, to bym chyba mimo wszystko inwestował w pakiety zamiast w Kara. Na dłuższą metę bardziej opłacalne. Ale jeśli brakuje Ci głównie kart z przygody, to śmiało... pewnie wyrotuje dopiero koło kwietnia.
A o tym że secret mage ssie, i że freeze mage to szybki deck (lol) to nawet nie słuchaj. xD Secret Mage jeszcze przed nerfami był Tier
  • Odpowiedz
@Fafik101: No to mówię, zależy na co możesz sobie pozwolić, jak bogatą masz kolekcję ogółem. Jeśli z Un'Goro i KotFT otworzyłeś mało pakietów to może to być lepszym rozwiązaniem. Z drugiej strony jeśli brakuje Ci w Kara tylko jednego skrzydła do tych kart, to 700 golda lepiej na to wydać niż na 7 paczek. :) Ale przy dwóch i więcej skrzydłach bym się zastanawiał.
  • Odpowiedz
@bohun89: Nie. Full refund jest tylko jeśli były nerfy. Jedyny wyjątek to kiedy wyrotowały karty które wyrotować NIGDY nie miały (classic/basic), wtedy Blizz rzucił również full refund żeby gracze nie spalili ich na stosie. :)
  • Odpowiedz