Wpis z mikrobloga

złożyłem ostatnio nowy komputer, bo stary już od dłuższego czasu nie dawał sobie rady z nowymi grami AAA, i tak gram sobie po raz pierwszy w wiedźmina 3. powiem wam że już od początku gra robiła na mnie ogromne wrażenie, ale jak wszedłem po raz pierwszy do novigradu i zobaczyłem jakie to miasto jest żywe i złożone to nie mogę szczęki podnieść, spaceruję tylko po ulicach i nie mogę wyjść z podziwu. wiem że jestem spóźniony o dwa lata no ale jaram się tą grą jak pochodnia. #wiedzmin3 #gry
homesick_alien - złożyłem ostatnio nowy komputer, bo stary już od dłuższego czasu nie...

źródło: comment_WxMu8fbp1Bpxef4jyq3FseMTZNElXpb3.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@homesick_alien Jw. napisali - zbieraj schematy rynsztunków cechów wiedźmińskich i wykuwaj ten sprzęt.Jak będziesz miał za dużo glifów to sprzedawaj - bo idą za dużą forsę i dobra rada by w trakcie głównej fabuły postarać się przejść Serca z kamienia to jak wykonasz zlecenie to od zleceniodawcy dowiesz się jak ocalić Ciri.Miłej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gorbovsky Toussaint to było coś, chciałbym przeżyć swoje życie w takim świecie. Zawsze miałem wizję idealnego życia, a to miasto, ludzie i otaczająca je atmosfera jeszcze bardziej mi przybliżyła ten obraz.
  • Odpowiedz