Wpis z mikrobloga

2 834 - 1 = 2 833

Tytuł: Pamięć absolutna
Autor: Arnold Schwarzenegger
Gatunek: Biografie
★★★★★★★★

Zaimponował mi podejściem do życia – najważniejsze to być wiecznie głodnym, głodnym sukcesu, pokazania tego na co cię stać. Doba ma AŻ 24 godziny i trzeba je umiejętnie wykorzystywać. Czegokolwiek się chwycił – kulturystyki, nieruchomości, aktorstwa, polityki – udawało się i przynosiło korzyści. A udawało się dlatego, że do wszystkiego podchodził z ogromną pasją, dla niego „życie to nieustające uczucie ekscytacji - tym się różni od egzystencji”. Najciekawsze jest to, że aktorstwo to tylko jeden z elementów układanki – w momencie gdy na poważnie zaczął karierę gwiazdy kina akcji, był już milionerem.

#bookmeter #ksiazki #czytajzwykopem #czytelniczewyzwanie2017 #czytamjesienia #arlondschwarzenegger #biografie

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
m.....s - 2 834 - 1 = 2 833

Tytuł: Pamięć absolutna
Autor: Arnold Schwarzenegger
...

źródło: comment_NeLFGRV4VDHxJqJAxmkfjs0V4FQtRVqe.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jeffrey_M: ten motyw był dla mnie największym zaskoczeniem. Jaka motywacja? Gdy ktoś mi mówi, że trening 7 x w tyg. to dużo... ten facet trenował po 5h dziennie i pracował i uczył sie i miał czas na wszystko
  • Odpowiedz
@erajwa: mówisz tak, jakbyś nigdy w swoim życiu nie popełnił błędu. Facet przyznał się do tego publicznie i zachował się bardzo fer w stosunku do dziecka, które narodziło się w ten sposób, a Ty z lekkością rzucasz taki komentarz jakbyś na koncie nie miał żadnego błędu i nie ma co tutaj kategoryzować tego na małe czy duże, złe czy gorsze pomyłki. Nie ma na to wytłumaczenia. Facet poniósł konsekwencje tego błędu,
  • Odpowiedz
@misia87vs nom, taki błąd to wielbłąd i chluby mu nie przynosi, patrzę przez pryzmat jego rodziny a nie herosa kina akcji, zwykły erotoman i na początku kłamał jak z nut, ot taki clintonek
  • Odpowiedz
@erajwa: wypowiadasz się, jako rzecznik prasowy rodziny? Nie byłeś w ich domu ani nie jesteś jego dzieckiem by mówić jak czuje się jego rodzina :P (śmiechłam) Nie wiem czemu dzielisz na kawałki człowieka, który stanowi całość. Wybrałeś sobie jeden obszar i na nim się skupiłeś. Generalizujesz i to mocno przy okazji bawisz się trochę w sędziego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie bronię go w żaden sposób ani
  • Odpowiedz
@misia87vs wystarczy trochę empatii by postawić się po stronie rodziny, piszesz takie elaboraty i twierdzisz, że go nie bronisz ( ͡º ͜ʖ͡º) moje zdanie jest różne od twojego i tyle, bardziej mi imponuje bycie dobrym ojcem i mężem niż bycie misterem universum, gównoaktorem i gubernatorem
  • Odpowiedz