Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to jest normalne że w ciagu ostatnich 2 lat byłem w 5 związkach, ciągle wydaję mi się że to ta jedyna kiedy zaczyna się już w związku robić fajnie, zawszę się coś spierdzieli. Jedyne co mnie motywuje to fakt że jestem jeszcze w miarę młody, ale chciałbym w końcu znaleźć tą jedną, czy to #!$%@? tak wiele ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: związki to nie tylko bycie ze sobą, ale też nauka, nauka dla Ciebie. Brzmię jak mędrzec, ale z tych 5 związków powinieneś wyciągnąć pewne wnioski. Co robiłeś źle, co było dobrze, nad czym musisz popracować, co i dlaczego się zepsuło, jak tego uniknąć, co mi odpowiada w kobiecie, a co mi przeszkadza. Dużo takich pytań, na które powinieneś odnaleźć odpowiedź i bogatszy o doświadczenia powinieneś zmienić zachowanie/podejście i wystrzegać się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no to masz trochę czasu na popracowanie nad sobą i swoim zachowaniem, musisz przestać być podejrzliwym, starać się obdarzyć prawdziwym zaufaniem kogoś w przyszłości i wyeliminować resztę błędów, zachowań, które są przyczyną tego, że wszystko się sypie :p
  • Odpowiedz