Wpis z mikrobloga

@kubakabana: wow, nie słyszałem nigdy o tym. pewnie dlatego, że więcej łupałem w S2. W najbliższym czasie mam plan podłączyć lapka do TV 55" i odpalić Settlersów :D
  • Odpowiedz
@nine: sam się przekonałem jak gdzieś w okolicach 2002-2003 roku dostałem od kolegi kopię tej gry na 2 płytach CD xD i to nie byle jaką! miała okładki, w prawdzie czarno białe, z przodu i z tyłu - no normalnie prawie oryginał. I potem ten moment ze świniami podczas gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na GoG są różne częśći do kupienia ale większość nie działa pod
  • Odpowiedz
@kubakabana: regularnie wracam do Settlers III, wspaniała gra serio. Ekonomia jest świetna, aczkolwiek wszystko sprowadza się do jednego w niej: #!$%@?ć dużo drwali, tartaków i leśników, kamieniołomy, a potem tylko maksymalizować wszystkie produkcje. O ile przeciwnik nie jest agresywny na siema i da ci się chwile pobudować, to nie da się przegrać w tę grę. Moje armie były monstrualne i na pół mapy zazwyczaj.

właściwie ten sam model co wyżej
  • Odpowiedz
@kubakabana: Trauma z dzieciństwa.. Dostałem grę od wujka w trakcie świąt wielkanocnych, ale to co się musiałem okombinować żeby coś ugrać.. udało mi się dojść chyba do 3 lub 4 misji korzystając tylko z ludków których dostawało się na starcie ;p
  • Odpowiedz
@kubakabana Chyba moja ulubiona część Settlersów :)
Pamiętam, że kiedyś ktoś podjął próbę przekonwertowania trójki w taki sposób by działała na Androida xD
Ale nie działało to zbyt dobrze, a autor chyba nie wrzuca nic od 2015 roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz