Wpis z mikrobloga

Znacie to uczucie, gdy jako dziecko nie mogliście się doczekać, aż lekcje się skończą, bo w domu czeka nowa zabawka, żeby czym prędzej się nią pobawić?
Ja to pamiętam. Albo jak dostaliśmy psa. Odliczało się minuty do domu, żeby psem się nacieszyć.

Czułam to dziś :3
Ponad wszystko kocham jeździć samochodem i słuchać ukochanej muzyki, ale w moim radio czytnik płyt strasznie szwankuje, nie jestem w stanie na zawołanie włączyć konkretnego kawałka, na który mam ochotę.
Pierwszy zakup ustrojstwa strojonego na konkretną częstotliwość z bluetooth miał gównojakość dźwięku i leży nieużywany.

Mój luby sprawił mi nowe i tak stałam się prawdziwą Polką w posiadaniu pierwszego swojego urządzenia #xiaomi ( ͡º ͜ʖ͡º) (roidmi 2s)
Rano przed pracą nie zdążyłam, więc 8h nie mogłam usiedzieć przy biurku, i doczekać się, aż wyjdę i się tym pobawię i odpalę swoją playlistę <3

W końcu moje hity w aucie, jakość jest naprawdę fajna! Fakt, że szumy między piosenkami spore, ale dźwięk odtwarzania niczego sobie!
Opcja odbierania telefonu nieprzetestowana, ale jaram się jak dziecko i jutro przyjemniej mi się wstanie do pracy!
Na dzień dobry włączę ten kawałek ()/

#muzyka #djaloszka #newretrowave #synthwave
aloszkaniechbedzie - Znacie to uczucie, gdy jako dziecko nie mogliście się doczekać, ...
  • Odpowiedz