Wpis z mikrobloga

Szukam kolumn aktywnych do kompa do ~1000 zł, mogą być używane.
Pokój 20m^2, a karta dźwiękowa to Asus XONAR Essence STX II.
Na razie wybór padł na Solo7c, macie jakieś inne propozycje?

Tylko raz miałem okazję odsłuchać solo7c, i grały całkiem nieźle( mimo złego ustawienia, i na integrze z lapka), jedynie czego mi brakowało to mocniejszego basu (ale to może być właśnie wina tej integry)

#muzyka #audio #glosniki #audiofile #hifi #kolumny
  • 26
@domelos16: osobiście posiadam kolumny Edifier R2600 i z czystym sumieniem mogę polecić. Basu mi tutaj zdecydowanie nie brakuje - jest tak w sam raz. Pokój mam co prawda trochę mniejszy, ale podejrzewam, że gdyby był większy, to byłoby to tylko na plus ;) Jedyny minus to to, że trochę szumią kiedy nic nie grają.
@domelos16 Taka najprostsza i na pałę to Yamaha ax-396 + tannoy M2, to wszędzie zagra. Mogę jeszcze coś popatrzeć. Z aktywnych mógłbym ci polecić w tym budżecie fostex pm 0.5d ale z interfejsem robi się prawie 2k.
@Ojezu: jak masz czas i chęci to możesz popatrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°), o jaki interfejs Ci chodzi (podrzuć linkiem jak możesz)?
ogólnie myślałem o amp + pasywkach, ale prawdopodobnie miałbym problem z umieszczeniem ampa (pewnie byłby na biurku, więc raczej musiałby być dość mały)
@Ojezu: wielkie dzięki za zaintersowanie, ogólnie to jeszcze nie kupiłem tej karty dźwiękowej. Więc zamiast niej może dac z wzmacniaczem? Wtedy budżet na cały zestaw by wynosił 2000 zł