Wpis z mikrobloga

Wchodzę sobie do gorących a tu wpis z 24 prawackimu urojeniami (kazdy punkt jest oczywistym klamstwem) dyskryminowanego bialego heteroseksualnego mezczyzny w lewackiej polsce z 700 plusami, ja #!$%@? xDDDDDD #bekazprawakow
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Please_Remember:

Ja z chęcią odpowiem, bo gardzę takim lewackim pier**.

poproszę podstawy prawne, artykuły cokolwiek ktore potwierdzają to

Nie ma na to podstaw prawnych, ale jak to prawo - niektóre grupy są lepiej traktowane. Przykład? Rekrutacja na UMCS. Na zachodzie jest wiele sprw, gdzie imigranci są o wiele lepiej traktowai,
  • Odpowiedz
@Please_Remember:
wszystkie wielkie krachy i kryzysy na świecie które prowadziły do ubóstwa wielu ludzi czy nawet wojen są powodem #!$%@? działania kapitalistycznego systemu, nie socjalistycznego

No tak, w związku z istnieniem cyklu koniunkturalnego będącego wynikiem PAŃSTWOWEJ interwencji w pieniądz w kapitalizmie zdarzają się kryzysy, w socjalizmie ich nie ma, bo socjalizm to ciągły kryzys...
  • Odpowiedz
Oczywiście pomijam lawinę ad presonam i wyzwisk i wszystkiego bo wiadomo że od niektórych jakiejkolwiek kultury nie można wymagać, ale:

Nie ma na to podstaw prawnych, ale jak to prawo - niektóre grupy są lepiej traktowane. Przykład? Rekrutacja na UMCS. Na zachodzie jest wiele sprw, gdzie imigranci są o wiele lepiej traktowai, aniżeli biali tubylcy.


@DodatnieUjemny: nie ma podstaw prawnych czyli wszyscy są równi wobec prawa więc ten punkt jest kłamstwem, sam go zaorałeś dzięki, btw daj te przykłady o kształtowaniu imigrantów lepiej niż tubylców. stronę umcs przeleciałem szybko (zasady rekrutacji itd itp) i nic nie znalazłem, to też możesz mi
  • Odpowiedz
No tak, w związku z istnieniem cyklu koniunkturalnego będącego wynikiem PAŃSTWOWEJ interwencji w pieniądz w kapitalizmie zdarzają się kryzysy, w socjalizmie ich nie ma, bo socjalizm to ciągły kryzys...


@Akwinata: okej powiedz mi w jaki sposób PAŃSTWO miało wpływ na powstanie kryzysu w 2007
  • Odpowiedz
@Please_Remember: Jest zwykły przykład stymulowanej przez państwo (Tutaj państwo amerykańskie - USA )bańki na jakimś rynku, tutaj był to rynek nieruchomości. :)

FED (amerykański bank centralny) obniżył też stopy procentowe, bezpodstawnie obniżając stopy procentowe, informację ataki 9/11 i inwestorzy się boją. (2001 r.), więc ludzie jeszcze chętniej zaciągali kredyty hipoteczne.

Wyglądało to tak, że mieliśmy do czynienia z hossą na rynku kredytów hipotecznych, która była spowodowana po pierwsze ich większą dostępnością, bo państwo dążyło do tego, aby więcej ludzi miało możliwość wziąć sobie kredyt, nawet jak nie byli zbyt wypłacalni. Państwo celowo wspierało instytucje kredytowe, ingerując w rynek i tworząc mechanizmy, które w konsekwencji prowadziły do błędnej inwestycji, mamy więc do czynienia z iluzja taniego
  • Odpowiedz
1. Wszyscy są równi wobec prawa, ale niektóre grupy można uprzywilejować.

poproszę podstawy prawne, artykuły cokolwiek ktore potwierdzają to


Nierówny wiek emerytalny kobiet i mężczyzn. Nierówne wymagania testów sprawnościowych w policji.

2. Kobiety są równe mężczyznom, ale należy stworzyć odpowiednie ustawodawstwo, aby mogły im dorównać.
  • Odpowiedz