Wpis z mikrobloga

Cześć zastanawialem sie nad samsung galaxy note 5, ale zobaczylem telefony samsunga z linii c konkretnie model c9, ma duze lepsze bebechy, a jest tanszy o pare stówek, ktoś moglby pomoc z decyja?

całuski
#samsung
  • 9
  • Odpowiedz
@kaefix: Mialem przez weekend iphone 6s+ robil zajebiste zdjecia ale #!$%@? mnie itunes, dlatego wracam do androida, twoj note 4 robi dobrze zdjecia nocą?
  • Odpowiedz
@kaefix: szczerze mówiąc lepszym wyborem byłby S7 lub S7 Edge. W przypadku Note 5 i C9 na 98% będą problemy z gwarancją w razie usterki. Dlaczego? Już pisze. Note 5 nie był dostępny oficjalnie w Polsce (Samsung nas pominął bo uznał, że nie potrzebujemy tego modelu), a seria C jest przeznaczona na azjatycki rynek. W 2016 roku były plotki na temat dostępności C9 Pro w Europie, ale jakoś go nie widzę...
  • Odpowiedz
@kaefix w dzień robi bardzo dobre, spokojnie lepsze niż cyfrówka. W nocy średnie, zależy od ustawień, ale dalej dobre. Jak coś to ci mogę wysłać przykładowe zdjęcia.

W przypadku telefonów cyferki nic nie mówią. Lepiej wziąć bardziej popularny model, w razie czego wgrasz sobie rom jaki będziesz chciał. A note 4 ma nadal super podzespoły. Ewentualnie bierz galaxy S jak ci nie zależy na dużym ekranie.
  • Odpowiedz
@Djkudlaty: no wlasnie zalezy mi zeby ogladac filmy na wiekszym dlatego na poczatku chcialem note 5, ale potem zobaczylem ze ten c9 ma lepsze bebechy +aparat 6cali
@dajpandolara: Mały wyswietlacz :P Poprzednie telefony mialem same note'ty
  • Odpowiedz
@kaefix: uu, to w kwestii nowych dużych telefonów nie pomogę, bo z takich kojarzę jedynie Mi Max 2 (6,44") i Xperię XA1 Ultra (6"). Strzelam, że Xperia zrobi lepsze fotki od Mi Maxa 2, ale to tylko strzał - nie oglądałem foto porównań tych dwóch modeli. Note 4 w sumie nie głupia opcja, bo na XDA jest wiele romów na ten model i można mu dać drugie życie i dalej posłuży.
  • Odpowiedz