Wpis z mikrobloga

Zainspirowany pewnym użytkownikiem mirko wymyśliłem nową kartkę do paczek #gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio żadnych nie dodawaliśmy, ale to będzie dobre. Aż sam kwikłem i lekko skisłem z tego niecnego pomysłu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także polecam przy zamówieniach wpisywać jakieś mirkowe rzeczy. Wiem, to trochę głupie, że o tym piszę, ale jestem prawie pewny, że mi wybaczycie, gdy dojdzie pierwsza paczka (zamówienia 1071,1072,1073) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ecco - Zainspirowany pewnym użytkownikiem mirko wymyśliłem nową kartkę do paczek #gus...

źródło: comment_ZW3iyXT8v9xYeaivW6VaMuxa8Pr3SgCy.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@ecco: skisłbym bardziej gdyby się okazało, że to nie Mirki tylko "normalny" ( ͡° ͜ʖ ͡°) klient a firma zostanie pociągnięta do odpowiedzialności prawnej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@ecco Może lepiej zajmijcie się poprawą waszych produktów, niż śmieszkowaniem. Ciągle ktoś narzeka że żelki mało kwaśne, że przyszły rozwalone, mokre. Tym się lepiej zajmij, a nie wysyłaniem śmiesznych obrazków.
  • Odpowiedz
@Tosiek14: przejrzyj proszę moje wpisy, jeżeli zamierzasz sugerować, że nic nie robię. Między poważnymi sprawami musi byc miejsce na śmieszkowanie, inaczej te sprawy byłyby nic nie warte ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ecco Nie sugeruję że nic nie robisz, sam sporo zamówiłem i jeszcze będę zamawiał. Chodzi mi głównie o to że cały czas przewijają się te same problemy: dziwna konsystencja kwaśnych, pocenie się ich, czasem wręcz można odnieść wrażenie że ich jakość zależy od danej partii. Oprócz tego już od dawna pojawiają się głosy o rozerwanych opakowaniach, pogniecionych żelkach, wiem że wysyłacie/planujecie wysyłać żelki w plastikowych pojemnikach, ale chyba trochę za długo trwają
  • Odpowiedz
@Tosiek14: spoko, dzięki za opinię - jest słuszna, chciałbym każdy problem jak najszybciej załatwić, ale niestety nie zawsze się da. Wydaje mi się, że problem pękających opakowań został dosyć skutecznie zminimalizowany (opieram się na liczbie zgłaszanych problemów). Pozostałe rzeczy... No cóż, powoli do przodu. Peace and sugar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz