Wpis z mikrobloga

Na naszej stronie szykuje się jedna z większych promocji ostatnich czasów Mireczki ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nazywać się będzie GEARBEST SUPER Bumper Harvest SALE

Możecie spodziewać się świetnych kodów rabatowych i przecen jakich jeszcze nie było. Będą również gry, w których możecie wygrać telefony, będzie kolejne #rozdajo i wiele, wiele innych ciekawych niespodzianek.

Cała akcja podzielona zostanie na 3 specjalne etapy.

Etap 1: 6-11 września (Preheat)
Etap 2: 11-18 września (Main Event)
Etap 3: 18-25 września (After Party)

Pojawią się zniżki dla osób płacących przez PayPal i dla nowych użytkowników naszej aplikacji. W specjalnie na ta okazję przygotowanych grach na naszej stronie, będziecie mieli możliwość wygrania świetnych nagród jak np. najnowsze telefony!

Szykujemy również wiele innych niespodzianek, także obserwujcie profil @GearBest_Polska na wykopie.
Niedługo więcej informacji na ten temat :)

#gearbest #promocje
Pobierz GearBestPolska - Na naszej stronie szykuje się jedna z większych promocji ostatnich c...
źródło: comment_oLiIH1IMvqC8ZDDBNXzzseYGYKPhcqlr.jpg
  • 18
@kriss7676: przecież tam słuchawki za $2 mają nawet darmową wysyłkę a w sieci ostatnio różnych chińskich sklepów jak psów. Wypok tym żyje od nie pamiętam kiedy. Masz recenzje różnych produktów, pełno zaufanych marek. A o tym, że o Xiaomi nie słyszałeś to już podejżane :P No ale Lenovo to chyba znasz? :P

Ludzie na tony tego kupują. Swojego czasu przez kilka miesięcy mi po kilka paczek dziennie przychodziło :P
@kriss7676: zwyczajnie: ilość. Mała przebitka na sztuce pomnożona przez wiele sztuk === duża przebitka. Poza tym darmową wysyłkę masz tylko tą, którą mają za grosze.

Ja mam sporo zabawek z chin. Poza oczywistą zajebistością Xiaomi, mówiąc o tańszych rzeczach (powiedzmy do $10) powiedzmy ze 2 na 10 to szajs. Zwykle sprawdzam najpierw aukcję w necie. Więc i tak się zajebiście opłaca :)\