Wpis z mikrobloga

Chyba nie masz doświadczenia z pannami podchodzącymi pod 30. Jeśli będzie ze starej bazy to prosta piłka, nie fejk i w dodatku da się zweryfikować. Jeśli z nowej (po przejęciu) to da się zweryfikować ale nadal śmierdzi.
Miałem podobną sytuację kiedyś i się okazało że dziewucha już miała męża, dzieci i te sprawy. Identycznie szpitalem się zasłaniała i ciężką chorobą co to ją złamała.... aha.

Dawaj młody i nie pyskuj :P
Ty mi swój dałeś czy sprawdzasz? Ostatnie połączenie poprzez węzeł Play w uwaga... Tarnowskie Góry. Trochę daleko do Poznania.
Brak avatara w logach. Powiedzmy żem stara gwardia z tego zapomnianego i przyjętego przez obcy kapitał komunikatora, tfu.
Jeśli to serio jej numer to jest lewy bo z pewnością nie jest z poznania. To są Twoje okolice! Pod wezeł schodzi się północ Katowic i 70+ na północ. Reszta pod Kraków. Ale pomijając to... jeśli wykryli białaczkę to tylko podczas rutynowych badań. Nigdy człowieka nie położą prosto z ulicy na oddziale, bo po pierwsze, badania histopatologiczne trwają, po drugie oddział onkologiczny jest w rzeczywistości oddziałem przechodnim, czyli przychodzisz, siedzisz swoje i
@DanBK: w przed ostatni piątek zrobiła badania krwi, ponieważ ogólnie pisała, że się słabo czuje,i czasami leci jej krew z nosa na dodatek schudła. w ub poniedziałek miała mieć omówienie wyników u lekarza i została juz w szpitalu. #!$%@? mać, jestem taki bezradny, a tak bardo chcę pomóc jej, a jeszcze na drodze w poszukiwaniach nie spotykam samych dobrych ludzi. #!$%@?...
O popatrz i to jest wiarygodny opis. Czyli pod włos ja trzeba bo z pewnością nie jest w poznaniu. Ma włączony telefon?
Wiesz co, nie wiem, nie dzwonię żeby jej nie przeszkadzać, może śpi, może nie śpi, napisałem do niej że wróciłem do domu tak jak tego chciała ale ona nic. Tak wiele bym dał żeby ją zobaczyć, potrzymać za reke, cokolwiek
@DanBK: No nic, dziękuje Ci za rozmowe, że chociaż Ty mi wierzysz. Idę spać.Jutro też jest dzień. Muszę się jakoś pozbierać bo w środę w trasę wyjeżdżam w trasę. Nie moge przestać o nie myśleć. No nic. Jesteśmy w kontakcie.