Wpis z mikrobloga

Mirki drogie, nie widzi mi Xiaomi Redmi 4A na laptopie na połączeniu USB. I tak jako aparat widzi, ładować baterię ładuje. Na innym komputerze też spoko widzi, próbowałam kabelki różne i to samo (kiedyś pomagało). Probowałam jakieś automatyczne aktualizacje sterowników, ale nic nie widzi, MUI PC Suite też nic, ściagałam jakieś sterowniki od Google, pewnie bardziej popsułam niż pomogłam.
I teraz czy jest jakaś metoda dla lam bez jakichś dziwnych operacji i metod żeby to ratować?
#xiaomi #telefony #laptop #ratunkupomocy
  • 11
@beatha: nie. Jeżeli nie chcesz nic instalować to równie dobrze możesz wejść w ustawienia->informacje o telefonie-> 5 razy nacisnąć w "wersja miui", dzięki czemu odblokujesz tryb programisty. Później jeszcze raz ustawienia->dodatkowe ustawienia->opcje programistyczne->debugowanie usb. Później możesz to sobie zawsze wyłączyć, nic nie stoi na przeszkodzie. Podejrzewam że problem z wykryciem telefonu na komputerze leży w sterownikach na komputerze: u mnie muszę włączać debugowanie usb, u brata działa normalnie jak tylko podłączy
@jsbandtkie bardzo możliwe problem jest na dwóch laptopach z Windows 10, co ciekawe wcześniej wszystko wykrywało. Próbowałam aktualizować sterowniki, reinstalować i bez zmian. Mogę zainstalować apke tylko właśnie nie orientuje się czy włączenie trybu programisty to jeszcze chyba nie jest grzebanie w sofcie i utrata gwarancji?