Wpis z mikrobloga

Siema mirki,
trochę miałam zwątpienia w grę po tym, jak wydymała mnie drużyna nie czekając na mnie z bossem :/ Ale staram się być silna i porobić poki tak, żeby beze mnie im było głupio zaczynać.
Czy warto pakować w geodude 697 CP i 71 IV? Czy czekać na coś lepszego?
JC to kontry przygotowuję jeszcze pod ptaki, bo psa już złapałam. Ew. na kolejne psy.
#pokemongo
  • 17
  • Odpowiedz
No czy ewoluować go, czy czekać na coś z większym IV. Bo w sumie nie mam pojęcia, 71 niby mało, ale w sumie są TMki, żeby ataki ulepszyć w razie tragedii.
  • Odpowiedz
@nyeeash_: Chodzi mi o IV. Iv może wynosić 15 ataku, 15 obrony, 15 hp i wtedy jest 100% IV. Mając 71% są mniejsze niż te 15, ale nadal atak może wynosić 15 a reszta być niższa. Atak wpływa na to jakie obrażenia będzie pok zadawał. Jeżeli masz pokemona do atakowania to reszta statystyk aż tak bardzo nie jest ważna. Najważniejszy atak. Jak sprawdzasz IV to powinnaś być w stanie sprawdzić
  • Odpowiedz
@nyeeash_: 14 to całkiem spoko. Zatrzymaj go, może jeszcze się kiedyś przydać. Golem już w tej chwili nie jest tak potrzebny to można sobie pozwolić na poczekanie na lepszego. Na kolejne pieseły przyda się na pewno Rhydon z podwójnymi ziemnymi atakami i może Jolteony na Suicine (bo kto tam wie który będzie następny). Jolteony będą dosyć proste do zdobycia, Rhydony mogą być z nestów jeśli jakieś masz. Na tego pieseła
  • Odpowiedz
@Feuforce: Mam lvl 25,5 praktycznie.
Co do poków, Rhydona (2 ziemne ataki, 93,3 IV 1873 CP) i Vapka (78 IV 1901 CP) mam, więc chyba są ok, trzeba pokombinować z Jolteonem bo mam takiego z września zeszłego roku xD 9set ileś CP to już trochę lipa.
  • Odpowiedz
@nyeeash_: Łap każde Eeve jakie spotkasz. Szczególnie szukaj tych z wysokim CP, po ewolucji może nawet nie będziesz potrzebować ich ulepszać. Mam takich Vapków sporo co złapałem Eeve ma 25 lvl+ i po ewolucji ich już nie ulepszałem.
  • Odpowiedz
Aktualnie większość wiewiór pyłowałam bo gówno IV i małe CP, ale będę pilnować. W sumie teraz to takie losowe będą ewolucje, bo knif z imionami działa tylko za 1 razem, cnie?
  • Odpowiedz
@nyeeash_ hmm to możesz chwilę na ptaki jeszcze poczekać, może już nigdy ich nie będzie albo za kilka lat. Jak masz miejsce w plecaku to trzymaj (jak dla mnie szrot) ale jak pisał @Feuforce teoretycznie do ataku dobre w praktyce leci tyle tego z 2km jajek że na pewno coś trafisz. Powodzenia
  • Odpowiedz
trochę miałam zwątpienia w grę po tym, jak wydymała mnie drużyna nie czekając na mnie z bossem :


@nyeeash_: Jak ja to dobrze znam. Jednego dnia to w ogóle poznałem takich agentów co to rano czekaliśmy na nich na rajd, a po południu ci sami nie chcieli czekać na resztę i popędzali całą grupę.

@taktoto: Wczoraj ptaki były, dzisiaj już nie.
  • Odpowiedz