Wpis z mikrobloga

Zamówiłem 2 sierpnia Mi Band 2 z Banggood z kodem promocyjnym. Mamy 1 września, przesyłki dalej brak. Wziąłem bez trackingu, ale w aplikacji był tracking aż dojdzie do polski - po kraju już nie. 22 sierpnia przesyłka była w kraju. Czy to normalne ze to tyle idzie? Dodam ze przesyłka idzie na adres mieszkania, które jest sprzedawane, wiec zależy mi czasie - a byłem pewien ze do końca miesiąca dojdzie.


#banggood #xiaomi #zakupyzchin
  • 16
  • Odpowiedz
@micwro: moj miband zamówiony 2 sierpnia dotarł do mnie 16, ale ja dopłaciłem 7pln do priority air mail.
a z doświadczenia powiem, że paczki nierejestrowane do majfrenda na WERze to leżą minimalnie tydzień.
  • Odpowiedz
Wziąłem bez trackingu, ale w aplikacji był tracking aż dojdzie do polski - po kraju już nie.


@micwro: nie ma czegoś takiego, to fejk

22 sierpnia przesyłka była w
  • Odpowiedz
@micwro: Ja zamówiłem tak samo - 2 sierpnia, pierwszy raz zamawiałem to standardowo poleciałem nic nie dopłacając, gdzie mogę sprawdzić ten tracking o którym mówisz? Tak sobie czekam i czekam, więc jestem z Tobą kumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pierwszy raz zamawiałem to standardowo poleciałem nic nie dopłacając, gdzie mogę sprawdzić ten tracking o którym mówisz?


@domski: tylko po co to sprawdzać?
  • Odpowiedz
@Andczej:
Orientacyjnie żeby chociaż wiedzieć co się dzieje, a z tym fake to serio? To są jakieś z dupy wpisy? Bo widzę, że mam teraz od 21 sierpnia, że jest w PL i tracking ended
  • Odpowiedz
@micwro: żadna masakra, po prostu tak idą paczki, raz do mnie doszła po 2 miesiącach... po prostu to idzie z chin.. to już chyba milionowy taki sam temat z cyklu "EEEE MINAL MISIONC EEEE OSZÓKALI MNE? EEEE CI TO NORMALNE? EEE" .... wystarczy poczytać poprzednie posty...
  • Odpowiedz