Wpis z mikrobloga

@swi3tlik: @nofink: to jest dramat #!$%@?.

Tak jak teraz można sobie kupić dowolny bilet w biletomacie tak w takim ustrojstwie kupisz tylko jednoprzejazdowy. Innymi słowy jeśli potrzebujesz godzinny czy całodobowy to musisz szukać automatu albo kupujesz osiem jednoprzejazdowych czyli wychodzi drożej.
@nofink: nie. trąbią przecież o tym gdzie się da od roku już. Po za tym jak sobie wyobrażasz wybór biletu w kasowniku? Gdzie tam miejsce na wyświetlacz z wyborem?

http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/64225/Zmiany-w-MPK-teraz-bilet-kupisz-w-kasowniku-a-w-miescie-stanie-wiecej-biletomatow

Do tego to nie będzie bilet papierowy tylko informacja o zakupionym biletcie będzie na karcie. Jak kanar będzie sprawdzał bilet to dajesz mu kartę i sprawdza ostatnią płatność. Zajebiste w pip, nie?
@krave:
@kj5:

A co ja jestem, mpk support team? :D Opieram się na tym co wyczytałem w internetach i na podstawie tego czuję na kilometr że będzie szit i ból dupy, bo mało kto w ogóle wie że jakaś zmiana będzie. Tak jak mało kto wie, że ceny biletów idą w górę do 3,40 za normalny.
@swi3tlik: mnie #!$%@? sam fakt zmian. Biletomaty działały super. Wystarczyło tylko dodać możliwość płacenia blikiem i mielibyśmy w pełni cywilizowany system. A tak #!$%@? powrót do buszu. Ale przynajmniej zule zadowolone z większej ilości biletomatów na ulicach