Wpis z mikrobloga

pod blokiem zaczepił mnie starszy kolega i powiedział, że "Ruscy w Amerykę rakietami #!$%@?ą"


@plen: Brzmi jak ziomek z pasty "Jak to wszystko #!$%@?..." ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@plen: nie wiem #!$%@? miałem 6 lat xDD, chociaż pamiętam jak nadawali i ta reporterka była taka smutna w #!$%@?, to mi się wryło w pamięć, później dopiero po Smoleńsku drugi raz widziałem taki ton w wiadomościach
  • Odpowiedz
@plen: Ja się #!$%@?łem bo nie było Dobranocki tylko gadali o jakimś Nowym Yorku i samolocie i myślałem że się ludzie przeprowadzali ze Starego Yorku do Nowego i się rozbili xD
  • Odpowiedz
@plen: siedziałem w domu (nie pamiętam dlaczego). pamiętam tylko przebłysk pierwszej myśli, że jakaś awionetka walnęła. Uderzenie w drugą wieżę to był kosmos. Nieogarnięte.
A jak musiało to wyglądać dla amerykanina... Wystarczy obejrzeć filmy sprzed 9/11
  • Odpowiedz
@plen: ja oglądałem bajki w telewizji i na chwile przełączyłem program i pokazywali moment ataku na pierwszą wieże. Jak mama to zobaczyła to już mi nie pozwoliła dokończyć oglądać bajki xD
  • Odpowiedz
@plen Pamiętam, że wtedy TVN24 był jakoś chwilę po starcie i od razu relacjonowali. Pierwotnie mówiono o awionetce chyba, a potem na żywo ten drugi się #!$%@?ł. Wielki szok, bo wszystko działo się na żywo.
  • Odpowiedz