Wpis z mikrobloga

@templlar: Mireczku, nie wiem na ile Twoje ucho docenia dobry dźwięk, ale powiem Ci jedno - A920BL dają dźwięk masakrycznie zły. To jest naprawdę jakość adekwatna do ceny, w przeciwieństwie do wielu innych chińskich słuchawek, które są spoko. Odradzam.
  • 0
@nabavzbjl No właśnie na ogół zawsze celuje w słuchawki z trochę lepszą jakością bo jednak jestem trochę wyczulony na tym punkcie. Trochę za późno już na decyzję bo jutro do mnie przyjdą więc dowiem się osobiście. Będę i tak je używał tylko na treningach a nie w domu więc produktem z półki cenowej 200-300 nie muszą być. Ale zaskoczyłeś mnie tą opinią, w większości ludzie są dość zadowoleni jak za tą cenę
@templlar: A ja je kupiłem tylko z ciekawości, żeby zobaczyć, czym się tak wszyscy zachwycają. Wykonanie fajne, dźwięk masakra. KZ ZST, KZ ZS5, wiele modeli Xiaomi - one mają fajny stosunek dźwięku do ceny. Awei - no nie, bardzo nie.
  • 0
@nabavzbjl Może jakiś uszkodzony egzemplarz dostałeś? Chyba że większość ma tak zaniżone wymagania jakościowe i byle słuchawki z kiosku za 30zl będą dla nich fenomenalne. Tak czy inaczej jutro podzielę się opinią
@nabavzbjl: Szczerze mówiąc za tą cenę jestem w stanie dać 6-7/10. Jakość nie jest tragiczna, dało się dużo jeszcze zdziałać dobrym equalizerem, bass delikatnie wyciszyć, nadać mu więcej mięsistości i podbić wyższe tony, całkiem znośnie się zrobiło. Mówię tu o typowym użytkowaniu np. na treningu gdzie nie skupiasz się tak bardzo na jakości, w cichych i spokojnych warunkach jak w domu raczej nie byłbym tak zadowolony. Jakość wykonania dość dobra, zasięg