Wpis z mikrobloga

Każdy tak obciąga SuperJJ, a prawda jest taka, że najpierw dostał #!$%@? od MegaMogwaia, a teraz od Joraha a którym nigdy wcześniej nie słyszałem. Jak się siedzi obok Lifecoacha w jego w domu i wbija mmr to można kozaczyć, a na turnieju bida xd.

#gwint #gwent
  • 8
  • Odpowiedz
@vardum97: Meh i tak jest lepszy niż większość graczy Gwinta. Sęk w tym, że gość jest przereklamowany przez pryzmat jego kariery w HS. Nigdy nie był bogiem tych gier, ale hype na niego jest ponadprzeciętny. Chłop ma talent, ale brakuje mu szlifu. Oglądałem go wczoraj i styl gry ma wyjęty wprost z HS tj. all-in.
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: Wiadomo, że jest lepszy niż 99% graczy, gdyż niewielu udaje się wbić do top 10.Ale na pewno nie jest najlepszy. Jest wielu lepszych Właśnie pije do tego, co sam powiedziałeś - jest strasznie przereklamowany. Jak siedziałem na streamie to widziałem jak większość ma go za boga gwinta. Jak był turniej u lifecoacha to każdy mówił, żeby dać poprostu JJ nagrodę i możemy się rozejść bo wiadomo kto wygra. A grając
  • Odpowiedz
@vardum97:
Grał dobrze. Prezentował wysoki poziom na tym turnieju, jedyne co go zgubiło to te chciwe decki.
Według mnie słabo wypadł jedyny Polak na turnieju, bardzo dużo błędów, nawet na wygraną z eiSlothem nie zasługiwał.
  • Odpowiedz
@vardum97: Łatwiej jest utożsamić się z popularnym graczem niż z jakimś nołnejmem z Azji. Wystarczy być stałym bywalcem Reddita i innych powiązanych tematycznie miejsc, żeby wyryć swoje imię w świadomości innych. Generalnie nie lubię oceniania skilla na podstawie jednego występu.
@ManOfGlass: Nie Tobie jest dane oceniać czy zasługiwał. Liczy się tylko końcowy rezultat. Mogę Cię zapewnić, że Duofanel nie jest jakimś pierwszym lepszym typkiem, który znalazł się tam przypadkowo. Chłopak
  • Odpowiedz
@vardum97: Szczerze jakby nie przekombinowane decki (przez Lifecoacha prawdopodobnie) i wielki błąd z użyciem Ithline to pewnie byłby spokojnie w finale. Według mnie nie powinien słuchać tyle LC, bo ten to z byle gówna zrobi dobry deck przez to jakie mądre decyzje podejmuję a SuperJJ to niestety nie ta sama liga co on.
  • Odpowiedz
@vardum97: @Santiusz: IMHO o Ithlinne można dyskutować, miało to swoje plusy i minusy, ale nie łapię o co chodziło z tym przeniesieniem z mrozu 8 zamiast 12, co ostatecznie przegrało mu rundę i grę. Nie kojarzę, żeby zareagował ma to jak na missclick, a nawet z punktu widzenia grania wokół Igni, czy Pożogi nie miałoby to sensu.
  • Odpowiedz
@Jan_K: gral wlasnie wokol igni i pozogi po przeniesienie drugiego dorfa dawalo mu dwie jednostki z 15str jezeli dobrze pamietam. Przelom w gryfa tez go zniszczyl :p
  • Odpowiedz
@kubusfnc: Faltycznie, zapominam o tym buffie przy przeniesieniu. Natomiast i tak miał tyle jednostek na oblężniczym, że spokojnie mógł po prostu zagrać w innej kolejności, grając wokół Igni i ratując te 4 punkty. Fakt, że gryf za 16 pkt pomógł przeciwnikowi.
  • Odpowiedz