Wpis z mikrobloga

Jeżeli Niantic zrobi to tak, że mniej niż 2/3 tygodnie będzie liczony gym z raidem żeby dostać zaproszenie na Mewtwo, to pierwszy raz naprawdę się zirytuję z powodu tej gry.
Od czasu przedłużenia ptaków byłem na 2 rajdach - po pierwsze zmęczenie materiału, po drugie ludzi teraz jeszcze trudniej ogarnąć niż przed legendami. Mało kto chce mieć po n legendarnych, czy poluje na 100% iv. Pominę już nawet fakt, że samo to że przy niewielkich staraniach każdy (no dobra, z większego miasta) może mieć po kilkanaście legendarnych pokemonów każdego rodzaju jest według mnie średnim rozwiązaniem.
#pokemongo
  • 2
@Saint_Sinner: Dlatego się martwię. Nie chce mi się jeździć do miasta godzinę każdego dnia byle robić byle jakie raidy wywalając premium passy na szansę na złapanie Mewtwo. U mnie udało się rozruszać ludzi (maisteczko, 5 gymów) i zrobiliśmy parę legend, ale ludzie mają niskie lvle i poważnie wątpię żebyśmy tutaj ubili Mewtwo. Ostatnie raidy w Kato robiłem jak jeszcze legendy były pojedynczo. Już mam serdecznie dość tych legend, bo przy 5
Jeżeli Niantic zrobi to tak, że mniej niż 2/3 tygodnie będzie liczony gym z raidem żeby dostać zaproszenie na Mewtwo, to pierwszy raz naprawdę się zirytuję z powodu tej gry.


@Saint_Sinner: a weź nawet nie #!$%@?, wydałem tyle na te raid passy, ponad 50 raidów od czasu wprowadzenia legend ale od jakichś 10 dni już raczej nie robię bo nie mam po co. Jak mi takie coś odjebią to prędko mi