Wpis z mikrobloga

@roman-tonieja: a ty zrozumiesz zielonko ze na tym tagu nie siedzi juz prawie nikt z normalnego wykopu tylko same .... z czatu youtubowego ktore przyplynely tu w czasie pierwszego remontu ? wyhamuj stulejeczke plz
  • Odpowiedz
@angrykid: skoro tak twierdzisz, to zwołaj wszystkich z 'normalnego wykopu' i zorganizuj taką samą akcje. ile osób da unsuba wtedy? +100, +200 do obecnych 200? potwierdź swoje słowa czymś konkretnym, a nie pieprzysz po to, zeby podbudowac ego 'stulejarzu'
  • Odpowiedz
@angrykid: czlowieku, masz podstawy do tego, żeby mówić, ze nie wiem co to wykop? bo konta nie miałem? ty widze, nie należysz do normalnych skoro siedzisz tutaj i to czytasz... zaraz powiesz, ze ja też? riposty w stylu '#!$%@? dzieciaka', tyle w temacie twojej osoby, nie wysilaj się więcej, zostaw siły na rok szkolny
  • Odpowiedz
@angrykid: ale po co mam to robic? to ty raczej sie pobaw w detektywa bo robisz z siebie debila. nie jestem dzieckiem a tym bardziej nieudacznikiem.. masz jakies kompleksy, wypij sobie herbatke na uspokojenie
  • Odpowiedz
@fajkonos: jestes jestes, wystarczy Twoje wpisy na blogu poczytac , nie trzeba wiele myslec nad Twoim wiekiem haha sam sie nimi zaorałeś i robisz to dalej.... i ten stażyk here... omfg
  • Odpowiedz
pozatym widac jak gosciu jest zamroczony obecnoscia na wykopie, swiadczy to o jego piwnicznym trybie zycia, nawet swoja pozycje spoleczna porownuje do koloru nicka w serwisie ze smiesznymi obrazkami xD
  • Odpowiedz