Wpis z mikrobloga

kto ostatnio we #wroclaw wyrabiał paszport? Jak pójdę w dowolny dzień to dużo się naczekam (w sensie powyżej godziny?) ile się czeka na wyrobienie?
W tej rejestracji przez neta najbliższe terminy są na za miesiąc a licząc za miesiąc + miesiąc do obioru to nie zdążę do wyjazdu o_O
  • 15
@pawmie: też chyba sprobuję na pałę jak się nie dowiem niczego konstruktywnego, ale kurde nie mam czasu sobie chodzić i czekać #!$%@? wie ile bo pracuję w godzinach otwarcia urzędu.
@Kynareth ja specjalnie jechałem do Wałbrzycha, żeby nie siedzieć, ale słyszałem, że we Wrocławiu czeka się w zależności na jaki dzień się trafi, godzine, a czasem nawet ze trzy. Co do odbioru to przeważnie po tygodniu już jest do odbioru. Moja mama po 5dniach już miała gotowy, ja po tygodniu
@Kynareth: ja z niebieskim wyrabiamy właśnie, na złożenie wniosków czekaliśmy 3,5h w kolejce i w międzyczasie zdążyliśmy wyjść zjeść obiad. to był poniedziałek 7.08 i jeszcze paszportów nie ma do odebrania.
@Kynareth: my wyrabialiśmy miesiąc temu i kolejka była ogromna, ale dam Ci protip jak to zrobić w jak najkrótszym czasie.
Polecam wybrać siętam w środę,bo wtedy jest urząd czynny wcześniej (od godziny 8), przyjdź tak najpóźniej na 7.30, to wyrobisz się na 9. Jeśli ustawisz się jeszcze wcześniej to możesz to dużo szybciej załatwić ;)
@raphau tto chyba tak spróbuję. A robią zdjęcia na miejscu? Bo mam niby fotki ale są starsze niż pół roku, i boję się że się kapną bo mam to samo w dowodzie, wydanym w listopadzie :P