Wpis z mikrobloga

@n0rex: Otóż to. Dobrą wypraskę poznasz po tym, że i zakoszulkowane wejdą elegancko. Więc jak to jest boners to na widok drewnianego insertu na wymiar byś się obsrał na różowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jednobrewy: wiadomo :D póki co koszulkowalem tylko star wars xwing i władcę pierścieni LCG i to nie całego. Raz Też zakoszulkowalem karty do talizmana xD ale to był błąd. Bo jak się układało z nich stosy to się zwyczajnie rozjeżdżały.
@n0rex: To już trzeba mieć albo dobre koszulki albo podajnik na karty. Ja mam parę insertów i chyba największą robotę robi ten od Blood Rage. Normalnie tam się nie dało zmieścić całej zawartości podstawki, w drewnianym insercie mieści się wszystko łącznie z dodatkami.
@n0rex: właśnie najgorsze jest to rozjeżdżanie się stosów...fajnie jest mieć zabezpieczone karty, ale to rozjeżdzanie się jest strasznie irytujące( ͡° ʖ̯ ͡°)
@polwac: Nie wiem, żadnych nie używam. Kilkakrotnie już chciałem kupić, ale jakoś zawsze rezygnuję. Przypuszczam, że warto przejrzeć sklepy Warbox oraz Geekmod i tam popytać. Do Geekmoda mam chyba rabat 25% jeszcze jakbyś chciał.
" nie wejdą ni #!$%@? xD "

@Jednobrewy: @n0rex: mi tam weszły zakoszulkowane w Dominion Intryga, ale miedziaki musiałem rozdzielić i wykorzystać jedno dodatkowe miejsce w wyprasce, które było akurat puste ( )
@Jednobrewy: ostatnio zakoszulkowałem terraformację marsa i mnie wkurza rozjeżdżające się stosy. Taki podajnik to nie byłby głupi pomysł, muszę się rozejrzać przy jakiś następnych zakupach