Wpis z mikrobloga

  • 1379
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 358
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dorotka-wu: obrzydliwe jest to zdjęcie. ja nie mam zamiaru się wykłócać na temat tego czy myśliwi postępują słusznie czy nie, bo to jest ich sumienie, a nie moje, no ale kurde. po co sobie takie zdjęcia robić? ze swoim zdechłym psem też byś sobie takie zrobiła? jaki to jest brak szacunek do drugiej istoty. zaraz mi ktoś powie "NO ALE TO TYLKO KACZKA PRZECIEŻ HURR DURR", tylko że taka kaczka
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: swoimi prostackim zachowaniem szkodzisz myślistwu w Polsce, serio. Wrzuć zdjęcia z dokarmiania, budowy paśników, uwalniania zwierzyny z sideł, grodzenia pól uprawnych, pokaż pozytywną stronę myślistwa, bo nie każdy wie jak to wszystko wygląda od środka. Jestem zażenowany
  • Odpowiedz
  • 6
@dorotka-wu szanuje za spowodowanie bólu dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Hurr durr lepiej przed komputerem posiedzieć i przeglądać wypok xD W najlepiej chińskie bajki xD
  • Odpowiedz
@Moonman: pewnie po prostu jestem tak głupia, bo nie bawią mnie zdjęcie z martwymi zwierzętami, a jeżeli takie zdjęcia to forma działania na nerwy innym osobom, to bardzo zazdroszczę takiego hobby
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Dopiero pół godziny, a już znaleźli się malkontenci którzy nie potrafią zrozumieć że ktoś ma hobby do którego brak im jaj / nie potrafią tego zrozumieć. Ponieważ powinnaś zbierać kwiatki i robić z nich wianki. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
swoimi prostackim zachowaniem szkodzisz myślistwu w Polsce, serio. Wrzuć zdjęcia z dokarmiania, budowy paśników, uwalniania zwierzyny z sideł, grodzenia pól uprawnych, pokaż pozytywną stronę myślistwa, bo nie każdy wie jak to wszystko wygląda od środka. Jestem zażenowany


@chalmi: Przecież na tym właśnie polega myślistwo. Centralną aktywnością myśliwego jest zabijanie zwierząt. Co ty chcesz tu pudrować? Dokarmianie służy temu, żeby było później na co polować.
  • Odpowiedz
  • 82
@arsaya bratanica zrobiła mi zdjęcie kiedy szłam hurr durr jak tak można, brak szacunku bo trzymam ja za głowę xD jeżeli twoja pasją jest szydelkowanie to wstawisz zdjęcie swetra lub szalika prawda? Jeżeli jestem dumna z siebie i ze swojej pasji, kolejne pokolenie w rodzinie czemu mam się tym nie chwalić?

@jak_to_tak prymitywne może być Twoje myślenie. A powiedz mi co jest Twoja pasją? Co przekazali Ci rodzice? Czego uczysz
  • Odpowiedz
@chalmi: Nie znam się. Natomiast oczywistym jest i tu nie trzeba dużej wiedzy, że polowanie - zabijanie zwierząt, to podstawowa aktywność w myślistwie - łowiectwie. Dlaczego więc oburzasz się, że właśnie takie zdjęcia wrzuca @dorotka-wu . To jest jej hobby i to ją rajcuje. Zabijanie zwierząt.

Jakby rajcowało ją budowanie paśników to pewnie takie zdjęcia by wrzucała. Nie wykluczam, że lubi to. Że wrzucała takie zdjęcia, bądź jeszcze wrzuci.
  • Odpowiedz
@BongoBong:

Dokarmianie służy temu, żeby było później na co polować

bo tutaj już wyszła twoja niewiedza. Nie zaprzeczam, że polowania sprowadzają się do zabijania zwierząt, ale regulacja populacji zwierzyny łownej jest w dzisiejszych czasach konieczna. Wrzucanie takich zdjęć i pisanie jeszcze, że dwie kaczki niepodniesione jest po prostu niesmaczne. Efektem takich zachowań jest nienawiść części społeczeństwa do myśliwych, palenie ambon, przebijanie kół w ich samochodach i inne takie sytuacje.
Nie
  • Odpowiedz