Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim.

"Jestem szczęśliwy i zadowolony z twojej ceny. Pracuję jako ocena w Polsce. Ale spędzam czas z rodziną w Wielkiej Brytanii. Zapłacę za pośrednictwem PayPal (www.paypal.com), która jest szybką, bezpieczną i niezawodną metodą płatności dla mnie. Daj mi znać koszt wysyłki do Wielkiej Brytanii.
Kupuję laptopa dla mojego syna jako prezent urodzinowy w jego urodziny. Zadbaj o wszystkie Przesyłki kosztem. Wróć do mnie z poniższymi szczegółami:

Nazwa: w
Adres e-mail PayPal
Telefon komórkowy:

Lub możesz wysłać mi prośbę o płatność PayPal, więc kiedy otrzymam szczegóły, pójdę naprzód z płatnością za pośrednictwem systemu PayPal, a płatność zostanie zrealizowana tak szybko, jak to możliwe.

Dzięki"

Dostałem taką wiadomość z adresu danielberry572.gmail.com, od chętnego na zakup laptopa, którego wystawiłem na OLX
Wcześniej dostałem smsa od Daniel z prośbą o kontakt na jego email. Sms nie zawierał numeru, chyba za sprawą OLX.
W emailu nie było podanego numeru do niego oraz żadnych danych. Wpisałem adres email w google i wyskoczyło coś takiego: https://www.nieznanynumer.pl/numer/326435. Zamieściłem tam również moje ostrzeżenie.
Co myślicie?
  • 4
  • Odpowiedz