Wpis z mikrobloga

Okej, zbierałam się trochę z pokazaniem Wam fotek z występu #apink. Ale jako, że sama ich nie robiłam bo byłam zajęta dobrą zabawą, musiałam się naszukać czegoś co bez wstydu będę mogła Wam pokazać. I tak nie są idealne, ale nie dorwałam nigdzie na razie nikogo profesjonalnego kto zajmował się tak trywialną rzeczą jak uwiecznianie każdego ruchu idolek, niemniej coś jednak dla Was mam. :) Dziewczyny były niesamowicie zaskoczone, że Polska przyjęła je tak ciepło. A musicie mi wierzyć, że publiczność była wspaniała. Odśpiewaliśmy nawet koreańskie "wszystkiego najlepszego" z okazji nadchodzących urodzin Bomi (?). Dostawaliśmy w naszą stronę całusy, serduszka i puszczane oczka. Nie wiem czy istnieje osoba, która po występie Apink mogłaby z czystym sumieniem powiedzieć, że się w nich nie zakochała. :)

Więc zostawiam Wam dysk ze zdjęciami dziewczyn i ich występ znaleziony na YT. (jak zobaczycie serduszko z rąk, bardzo możliwe, że jest robione przeze mnie ^^). Mam nadzieję, że będziecie usatysfakcjonowani. Pozwolę sobie zawołać komentujących poprzedni wpis: @PanTward @goodidea @KKon @XKHYCCB2dX

apink



#koreanka #kpop
  • 13
@XKHYCCB2dX ehh niestety trochę tak. Dużo osób opuściło lighsticki i trochę usiadlo bo byli zmęczeni. Trochę ja wybuczało,ale zaproszenie jej było niewypalem roku, zabrała czas dla innych artystów dla których wszyscy przyjechali. Żeby było śmieszniej dowiedzieliśmy się o niej dopiero tuż na godzinę przed koncertem z ulotki z programem.