Wpis z mikrobloga

@Glenroy: 2006 czyli schemat od 2005 też pasuje. Ogólnie szukam kostki zbiorczej od masy. I ciekawy jestem czy w ogóle taka żółta kostka powinna być w tym miejscu??. Bo patrzę po innych pc37(filmiki) i nie widzę takiej kostki.
@Glenroy: Znalazłem jakieś zdjęcie na necie. I tutaj np nie ma takiej żółtej kostki. Chyba całą instalacje mam do korekty. Motocykl miał objawy że czasami gasł podczas jazdy i czasami nie chciał odpalić.

Moto kręci ale pompa się nie włącza. Tak samo brak podświetlenia zegarów i przednie lampy nie włączają się. Tyle światło się świeci.

Ktoś miał podbny problem. > Usterka usunięta. Sprawcą był przewód z masą który wypiął się z
Wasky - @Glenroy: Znalazłem jakieś zdjęcie na necie. I tutaj np nie ma takiej żółtej ...

źródło: comment_SiRCqNG9YkaTPnyJzR6D8hvGE8sdW0QL.jpg

Pobierz
Motocykl miał objawy że czasami gasł podczas jazdy i czasami nie chciał odpalić.


@Wasky: To będzie ta kostka, masz tam pociągniętą masę m.in. od pompy paliwowej, czujnika przechyłu, stopki bocznej, wentylatora chłodnicy, zestawu wskaźników, czujnika prędkości i ECM.
@Stitch: W ostateczności zaniosę do elektronika.
@Glenroy: A co sądzisz o tej dziurze w tej "listwie" to według mnie wygląda na roztopienie plastiku. Przewód od np czujnika przechyłu mógł przypalić gniazdo?? i przez to nie chce odpalić??
@Wasky wygląda na lekko przytopioną, tylko ciężko mi tak stwierdzić czy aby na pewno to w środku się coś grzeje, czy coś ją z zewnątrz przypiekło. Spróbuj delikatnie po szarpać za przewody, jeżeli któryś się już dobrze nadpalił to po prostu się urwie, tylko bez przesady z tym szarpaniem, delikatnie :).
A w ogóle sprawdzałeś sobie w jakim stanie jest masa idącą do akumulatora?
@Stitch: To sie grzeje od styków. Czyli od wnętrza kostki.. Czuć nawet jak sie dotyka jej po chwili kiedy moto jest włączone. I to tylko z tej strony gdzie jest ta dziurka.
To sie grzeje od styków. Czyli od wnętrza kostki.. Czuć nawet jak sie dotyka jej po chwili kiedy moto jest włączone. I to tylko z tej strony gdzie jest ta dziurka.


@Wasky: Poluzował się pewnie styk w kostce i się teraz grzeje, IMO wywalić kostkę, zlutować wszystko do kupy i dać na to porządną termokurczkę z klejem i zacisnąć ją na końcu, żeby się skleiła tworząc kapturek, będziesz miał dobrze zabezpieczone