Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Apollo_Vermouth Myślę, że niektórzy zawodnicy będą się powtarzać w drużynach - ewentualnie będą mieli inny ovr, żeby odpowiadał ich grze, kiedy byli w danej drużynie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@appylan A do tego mają dodać aż 16 (!) nowych klasycznych drużyn do tych, które już były w 2k17. Patrząc na upgrade graficzny, rozwinięcie MyLeague (który jest moim ulubionym trybem w tej grze) o różne ciekawe opcje, czy próba zrobienia z MyGM czegoś więcej niż kulawa wersją MyLeague, gdzie zawodnicy cały czas ci płaczą o treningi, to wraz z premierą 2k18, stara odsłona traci u mnie rację bytu. Chyba tylko, jak się
  • Odpowiedz
Chyba tylko, jak się pojawią pieniądze na koncie, robię preorder tej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Trae: no ja już jem kaszę z gruzem, żeby mieć hajs na gierke.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@appylan Ostatnio zacząłem się trochę więcej bawić z modami i różnymi narzędziami w tej grze, więc dowiedziałem się przy okazji, że taki Barkley jest bardzo łatwo dostępny, tylko że jest ukryty przed graczem. Jak byś chciał sobie nim pograć (czy nawet odtworzyć Dream Team z Barcelony - z wymianą zawodników na odpowiednie wersje graczy z tych Igrzysk i ściągnięciem designu tej drużyny to chyba kilkanaście minut klikania), to polecam się pobawić tym
  • Odpowiedz