Wpis z mikrobloga

Pomóżcie Mirki! #szczecin

Jakiś delikwent rozpruł mi samochód i pojechał w najlepsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może ktoś coś widział, słyszał, nagrał?

Tu oryginalny post na FB, dostępny publicznie
https://www.facebook.com/majql/posts/10203469474893369

Poniżej kopia wpisu:
Szukam świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce dzisiaj między godziną 10:30 a 11:30 (raczej bliżej 11:15) na ulicy Tkackiej przy samym placu Żołnierza Polskiego. Jadący dużym dostawczym samochodem (TIR) o nr rejestracyjnych WPI27136 (był to pojazd marki DAF) wyjeżdżając z Tkackiej w prawo, w stronę Trasy Zamkowej, przeciągnął mi tyłem składu po całej prawej stronie mojego auta uszkadzając prawie wszystko, co można tam uszkodzić. Policja była na miejscu, jest również naoczny świadek całego zajścia i jest szansa na zapisy monitoringu, jednakże dżentelmen kierowca, kiedy zadzwoniła do niego policja, stwierdził że w zasadzie to on nic nie zrobił i nie może teraz rozmawiać i odłożył słuchawkę.

Każda informacja może być przydatna. Jeżeli ktokolwiek widział to zdarzenie lub jest w posiadaniu nagrania z kamery samochodowej, bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Za każdą pomoc, nawet w postaci udostępnienia tego posta, z góry serdecznie dziękuję.
michal-pietrzyk - Pomóżcie Mirki! #szczecin

Jakiś delikwent rozpruł mi samochód i ...

źródło: comment_eD7PFBqkxcCJU9jOAr8T21LtKuieRYas.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
@AmericanStars gdyby mu się udało w ten sposób dostać dane sprawcy to i tak nie znajdzie tam tej naczepy. Nawet jeżeli nie będzie w leasingu i dostanie inny adres niż oddział jakiegoś banku to naczepa i tak prawdopodobnie jeździ po całym kraju a może i Europie, a do tego firmy transportowe mają swoje parkingi najczęściej w innym miejscu niż ich "siedziba"
  • Odpowiedz
  • 1
@michal-pietrzyk ja bym na Twoim miejsca podjechał na miejsce, zrobił awanturę i zarządał spisania szkody. Właściciel firmy powinień zająć się tematem i dążyć do polubownego rozpatrzenia.
  • Odpowiedz
@mamut-tme: Byłem, pytałem. Tam nie pomogą. Na budynku przy którym stałem wiszą kamery i jutro będę wiedział czy pomogą. Jak tak to mogę jechać zastępczym do Makro po szampana. Jak nie to mogę jechać zastępczym do apteki po diazepam.
  • Odpowiedz
@Perlo zachowujesz się jak typowy "pomogę ale jak należysz do naszej ekipy, jak nie to wydupiaj", sam mi spamujesz swoimi wpisami tylko po to aby dostać parę plusów czy jakiś twój ziomek. Nadawałbys się do pracy w urzedzie miasta mimo ze masz swoją działalność.
  • Odpowiedz