Wpis z mikrobloga

Pomóżcie Mirki! #szczecin

Jakiś delikwent rozpruł mi samochód i pojechał w najlepsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może ktoś coś widział, słyszał, nagrał?

Tu oryginalny post na FB, dostępny publicznie
https://www.facebook.com/majql/posts/10203469474893369

Poniżej kopia wpisu:
Szukam świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce dzisiaj między godziną 10:30 a 11:30 (raczej bliżej 11:15) na ulicy Tkackiej przy samym placu Żołnierza Polskiego. Jadący dużym dostawczym samochodem (TIR) o nr rejestracyjnych WPI27136 (był to pojazd marki DAF) wyjeżdżając z Tkackiej w prawo, w stronę Trasy Zamkowej, przeciągnął mi tyłem składu po całej prawej stronie mojego auta uszkadzając prawie wszystko, co można tam uszkodzić. Policja była na miejscu, jest również naoczny świadek całego zajścia i jest szansa na zapisy monitoringu, jednakże dżentelmen kierowca, kiedy zadzwoniła do niego policja, stwierdził że w zasadzie to on nic nie zrobił i nie może teraz rozmawiać i odłożył słuchawkę.

Każda informacja może być przydatna. Jeżeli ktokolwiek widział to zdarzenie lub jest w posiadaniu nagrania z kamery samochodowej, bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Za każdą pomoc, nawet w postaci udostępnienia tego posta, z góry serdecznie dziękuję.
Pobierz michal-pietrzyk - Pomóżcie Mirki! #szczecin

Jakiś delikwent rozpruł mi samochód i ...
źródło: comment_eD7PFBqkxcCJU9jOAr8T21LtKuieRYas.jpg
  • 141
@AmericanStars gdyby mu się udało w ten sposób dostać dane sprawcy to i tak nie znajdzie tam tej naczepy. Nawet jeżeli nie będzie w leasingu i dostanie inny adres niż oddział jakiegoś banku to naczepa i tak prawdopodobnie jeździ po całym kraju a może i Europie, a do tego firmy transportowe mają swoje parkingi najczęściej w innym miejscu niż ich "siedziba"