Wpis z mikrobloga

@AssLover: narazie moim zdaniem warto odczekać. Bo jest mega burdel z tym coe i mny. Powiem szczerze, że to największy burdel jaki w życiu widziałem. A do tego na slacku takie są jaja że szok. Mareczek jak przyćpie to wtedy cena urośnie :) zależy w jakim stanie jest Mareczek :). Narazie obserwujcie i nie kupujcie. Aczkolwiek sam trzymam 27 coe :)
  • Odpowiedz
@pawelwykop: Drogi ?:) Coe jest bardzo tani :) COE był jeszcze nie dawno po 0.50 BTC weź pod uwagę że tego jest 49000 sztuk tylko A Mareczek jak przyćpie to mówi że to będzie po 4.5 BTC chodziło a docelowo jak już mocno przyćpie to twierdzi że 150000 dolarów za 1 coe :) Także traktujcie tą inwestycję raczej jako dobrą zabawę bo tu się cuda dzieją :) i raczej obserwować niż
  • Odpowiedz
oglądam ta stronę i tam jest tylko do kupienia waves, nie widzę opcji MNY. Chyba że jej nie widzę.


@pawelwykop: Małpki kupisz tylko na Waves w parze mny/coe mny/waves mny/btc tylko uważaj bo w przeliczeniu na dolary na tych parach może być spora różnica i możliwość arbitrażu. Tu takie windy chodzą że na samym arbitrażu przez 3 dni zrobiłem z 4 coe :) 27 coe :) bo Mareczek jak ma jazdy
  • Odpowiedz
@pawelwykop: nie kupowałem żadnego waves. Normalnie za btc kupujesz na platformie waves. Możesz też kupić sobie za waves ale po co skoro jest drożej dużo. Obecnie najkorzystniej jest kupić za bitcoin na platformie waves. Ale to się zmienia cały czas czasem lepiej sie opłaca za waves czasami za btc.
  • Odpowiedz