Wpis z mikrobloga

@jest_agrest-nie_ma: Mam znajomą z Łodzi, która zna pełno ciekawych ludzi, a nuż ktoś taki by się znalazł. Tylko teraz jest na wyjeździe i pewnie nie odpisze mi tak na już. Ja sama tez się zajmuję dosć precyzyjną robotą i mogłabym podjechać do Łodzi kiedyś, ale nie wiem, czy jestem filmowa :P
@jest_agrest-nie_ma Zegarmistrz, który zajmuje się moją kolekcją zegarów mógłby się nadać. Facet jest wyjątkowo ogarnięty w kwestii zabytkowych zegarów, a przy okazji jego dom to istna skarbnica antyków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma swój warsztat przy ulicy Tkackiej i nazywa się Andrzej Kaszyński.
@jest_agrest-nie_ma: Moim zdaniem powinieneś szukać w Muzeum Książki Artystycznej. Z tego co wiem od dawna prowadzą je hobbystycznie państwo Tryzno, samo muzeum mieści się w ceglanym dworku/pałacyku w którym kiedyś chyba Grohman wyprawiał przyjęcia, na Księżym Młynie więc klimatyczne miejsce. Cała otoczka moim zdaniem mocno nadaje się na taki film. Myślę, że powinieneś tam znaleźć prawdziwych pasjonatów w tej kategorii, chyba drugiego takiego miejsca nie ma, o jego utrzymanie długo z
vind - @jestagrest-niema: Moim zdaniem powinieneś szukać w Muzeum Książki Artystyczne...