Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, czy #pracbaza w urzędzie bez znajomości jest możliwa? Nie mam ukończonej administracji, tylko zarządzanie ale lubię wypełniać dokumenty czy robić gotowe na komputerze. Obecnie pracuję na produkcji, ale nie tyle co znudziła mi się ta praca, a zbrzydła mi. Chciałbym ją zmienić, ale nie ma u mnie żadnej alternatywy.
  • 13
  • Odpowiedz
@croc-o-dile: ja nie mam już ambicji ani motywacji żeby robić to co robię obecnie. Dzień w dzień jest to samo, nic się nie zmienia. W ogóle na tej produkcji wszędzie jest ta sama monotonia.
Zastanawiałem się nad firmą. Tylko co ja mogę założyć w takiej mieścinie. Lubię grzebać przy komputerach, myślałem o czymś takim, ale tego pełno jest.
  • Odpowiedz
@Lewy13452: nie, zastanawiam się co mam robić. Tutaj mam umowę na stałe, ale nie lubię tego robić, męczę się od kilku tygodni. Żadnych chęci, żadnych szans na zmianę. Musiałbym chyba przejść się do burmistrza i porozmawiać, bo on powinien wiedzieć czy byłoby jakiś miejsce dla mnie?
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: stary Moje zdanie jest takie ze Trzeba wspinac sie po drabince a nie z niej spadac! Nie sprobujesz to sie nie dowiesz... znam agetow ktorzy podrabiali kiedys papiery na architektow itp I robili jakies robotki, wiara przenosi gory
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: Żadnej znajomości nie są potrzebne. Jeśli chcesz to się dostaniesz. Jest nawet spora drabinka awansów, certyfikaty, wyzsze stopnie. Jak ktoś to lubi to jest się w czym bawić
  • Odpowiedz