Wpis z mikrobloga

@paprykarzszczecinski1: tego się w sumie obawiałem, tylko jakiś słaby bo cicho o nim jest. Jak naziemna lufy strajkowała to wiedziałem od razu :P teraz inne kierunki latam więc przez Wawe. I tylko kapitani na wszystkich lotach stwierdzają że "obsługa naziemna znów się ociąga" i 30 minut siedzenia w zaparkowanym samolocie za każdym razem, i oczywiście bagaż dolatujący na trzeci dzień :/
@puexam: Jeśli pytasz o opóźnienia LOTu, to w dużej mierze są spowodowane pracą LS. Obsługują oni właśnie LOT i mają od dłuższego czasu ogromne problemy z pracą na czas. Braki kadrowe, nieprzygotowanie do sezonu, a niskie płace raczej nie zachęcają do pracy za dwóch. Dodatkowo nie pomaga to, że zarówno LOT, jak i samo lotnisko rozwijają się w dość szybkim tempie. Wychodzą także pewne wady samego systemu sortowania na lotnisku.

Nie
@polik95 tak z ciekawości: LOTowskie Q400 mają acarsa? Bo jakoś mi się podejrzane wydaje, że tak bezkarnie są opóźniane rejsy, a potem depesze wskazują że kołują długo po płycie lotniska ( ͡° ͜ʖ ͡°)