Wpis z mikrobloga

@MagicznyHades: Oczywiście że są grupy gdzie ludzie dyskutują na temat tego w co warto inwestować, pytanie skąd bierze się ich wiedza? Wszystko to spekulacje, a więc z przypuszczeń :) Pewne założenia są bardziej trafne jeżeli opierają się na wiedzy o nadchodzących wydarzeniach t.j. wchodził BCC, można było przypuszczać z dużą dozą trafności że ludzie zaczną kupować BTC aby mieć na koniec dnia dwie waluty i dodatkowy zysk => BTC urośnie przed
  • Odpowiedz
@MagicznyHades: ja patrzę na historię kryptowaluty, jeśli wszystkie idą w dół to czekam aż taki np XRP stanieje do 0,15 - 0,16 i kupuję za marne grosze bo nie mam kasy na ryzyko. Przed chwilą sprzedałem NXT za 0.169 bo zarobiłem chyba ponad 100%. Jeżeli zdrożeje to mogę sobie pluć w pysk, poczekam aż stanieje(oby tak było) do 0,09 lub 0,10 i znowu kupię tym razem więcej bo zarobiłem na nim.
  • Odpowiedz
@MagicznyHades: to było szczęscie zaraz pewnie utopie wszystko, konta mam na najpopularniejszych giełdach bo chciałem poznać jak działa giełda, nigdy wcześniej nie grałem, ja jestem jeszcze na małej stracie na SC ale liczę bardzo na duży wzrost i chyba jest odpowiedni czas na zakup bo nie chce podrosnąć
  • Odpowiedz
@MagicznyHades:
Tradingview twitter raporty cliffa bitcointalk bitcoinforum ethtrader trochę tego jest...
Ja analizuje sam powyższe stronki służą mi jedynie do sprawdzania niusów wiadomości warto wiedzieć co się dzieje z coinem w którego inwestujesz ^^
Nie polecam grupek inwestycyjnych większość jest potworzona przez "guru" którzy farcili jak wszystko rosło i teraz za swoją tajemniczą wiedzę życzą sobie 0.1 BTC... haha :D
Wejście do prawdziwych grupek pompujących kosztuje parę BTC, te darmowe to
  • Odpowiedz