Wpis z mikrobloga

@sinusik: A ja nie lubię fagasów, którzy się uzależniają a potem płaczą w internetach i szukają atencji, bo przecież są tacy biedni, nikt ich nie rozumie a jest im tak bardzo źle.

Takie jest życie. Wszystko, co robisz rodzi konsekwencje. Więc bądź mężczyzną i albo pogódź się z tym, że jesteś przegranym albo zrób coś, żeby z tego przegrywu wyjść.
@sinusik: Ale tak uczciwie - ile znasz przypadków, gdzie uzależnienie powstało bez winy uzależnionego?

Albo inaczej - jeżeli dzisiaj pójdę w tango i przećpię wszystkie pieniądze a od jutra nie będę miał co dziecko do jedzenia dać - kim będę?

A jeżeli zrobię to samo po czym w internetach będę płakał, że jestem biedny, że znowu to zrobiłem i jak strasznie mi z tym źle... Po czym jak tylko dostanę pieniądze
@StrucelRTFSC: Właśnie po to się żalą, bo sami nie potrafią sobie z tym poradzić, ludziom uzależnionym samym jest ciężko z tego wyjść, to nie jest #!$%@? hobby. A nie wszyscy są takimi samcami alfa, że z kazdym problemem sobie radzą i nie potrzebują nikogo, by im pomógł, zresztą nie tylko panowie się uzależniają.
@StrucelRTFSC: Gdyby to takie proste było. Nie mówimy przecież jak już zaznaczyłem tylko o używkach. Poza tym są jeszcze choroby, natręctwa itp A ty starasz się to sprowadzić do prostego wyboru. W życiu nic nie jest takie proste.