Wpis z mikrobloga

@swinka_morska: żaba się nazywa Żaba;) natomiast co do interakcji... no tak średnio bym powiedziała. Można jej podkładać palec i starać się go zabrać, zanim go zje:D Ale i tak jest przesłodka:)
  • Odpowiedz
@Vilyen: no przynajmniej tyle

Niemneij ja dużą część życia hoduję z przerwami zasadniczo jedzenie dla twoich zwierzątek, a koszatniczki to były najfajniejsze zwierzaki jakie miałem
Toteż wiesz. No hard feelings, ale team Mystic nie lubi sie z Valor i takie tam :<

Ale
Rysunek prześliczny. W sumie nie spytałem, kontury były kopiowane czy wymyślane?
  • Odpowiedz
@Sojerr: przed mamą:P Tata wie o wszystkim. Kiedyś jak uciekła mi zbożówka (wąż) w domu, to powiedziałam tacie i bratu, bo mama wpadłaby w panikę zaraz. Stwierdziłam że jak 3 z 4 osób w chacie wiedzą, to prawdopodobieństwo, że znajdzie go przypadkiem ta 4 jest niewielkie. Oczywiście znalażła go z pół roku później moja mama jak nikogo nie było w domu (a ja to w ogóle na jakimś wyjeździe byłam:D).
  • Odpowiedz
@Naxster: ja tez miałam myszy, miałam też łącznie 6 szczurów (nie do jedzenia tylko do kochania), króliki, świnki morskie. Także ja kocham wszystkie zwierzaki. A że niektóre z nich zjadam tudzież daję do zjedzenia innym tego nie zmienia. Nie czerpię z tego żadnej sadystycznej przyjemności;)
Co do rysunku to inspiracja z pinterest, jednak trochę zmieniona. Cały czas się uczę rysować, w ten sposób jest mi łatwiej;)
  • Odpowiedz
ja tez miałam myszy, miałam też łącznie 6 szczurów (nie do jedzenia tylko do kochania), króliki, świnki morskie


@Vilyen: ok, oficjalnie jesteś rozgrzeszona
  • Odpowiedz
@Vilyen super instrukcje, zazdroszczę takich malunków i gromadki ^^ Jajak swoim zostawiłem raz szczury na tydzień to codziennie miałem po dwa telefony co mogą jeść, a czego nie xD
  • Odpowiedz