Wpis z mikrobloga

Pytanie do użytkowników #xiaomi #redminote4 czy tylko ja mam takie "szczęście" do tego modelu, że już w drugim egzemplarzu zaczęły mi wychodzić martwe pixele? Pierwszy oddałem po 3 dniach używania, ten mam może ze 3 tygodnie i już widzę 2 jasne ciągle świecące białe pixele + kilka jeszcze słabo świecących ale one z czasem chyba też się rozpalą mocniej. Najlepiej widać to na czarnym tle w nocy, zainstalowałem sobie aplikację Dead Pixel gdzie można ustawić całe czarne tło i tam doskonale to widać. Jak możecie to sprawdźcie jak jest u Was, na pierwszy rzut oka tego nie widać.
  • 15
Tak z ciekawości, jak masz model ekranu?


@Grzbiet: gdzie to sprawdzić? Ten wcześniejszy wpis widziałem, w sumie u mnie tylko z tym ekranem problem się powtórzył tak to byłem bardzo zadowolony. W poniedziałek będę w stolicy bo tam go kupiłem to zajadę do sprzedawcy.
@barbapapa: tez zauwazylem 2 martwe po pewnym czasie. Telefon kupiony z BG global ze snapem. Osobiscie nie mam z tym problemu bo jest to ledwo widoczne. Z tego co sie orientuje do 3 martwych pikseli nie podlega gwarancji.