Wpis z mikrobloga

Operacja "ustawa o KRS i SN" to był majstersztyk.
Od początku było wiadomo, że Duda zawetuje. Ta ustawa nie była pisana pod wejście, tylko pod rozegranie opozycji. Lud ciemny, który ani ustawy nie czytał, ani za bardzo nie wiedział co w niej jest, został bez potrzeby wyciągnięty na ulice przez rzucającą apokaliptycznymi hasłami opozycję. I co się stało? Spełnił się najgorszy koszmar .N i KODu - Dudeł zawetował. I jak oni teraz będą mu zarzucać bycie marionetką Kaczafiego? A najważniejsze - skoro teraz protest był w zasadzie niepotrzebny, to ilu ludzi przyjdzie na następny? Tak ładnie się kręcił wesoły upadek demokracji, aż wszystko wzięło w łeb.
I nie łudźcie się, że protesty cokolwiek dały. Nie dały. Tak miało być od początku. Opozycja łyknęłą przynętę razem z żyłką, spławikiem i wędką. Tak mi trochę żal moich znajomych, którzy poszli na protesty, ale i tak mam zamiar toczyć z nich bekę.
#duda #neuropa #4konserwy #polityka
  • 14
  • Odpowiedz
@Carramba666: nie masz racji, w PiS ścierają się właśnie dwie frakcje, prezydencka i Kaczafiego. Kaczafi zrzucił już maskę i jak widać prezydentowi z Kaczafim bez maski nie jest po drodze, daruj sobie narracje typu protesty nic nie dały bo prezydent i tak by zawetował bo tego nie wiesz i udowodnić nie jesteś w stanie.
  • Odpowiedz
@Carramba666 To Prezydent ukręcił bat nie dość że na Partię to pośrednio na samego siebie trochę bo SN teraz na luzie orzeknie o sprawie Kamińskiego, dlatego ta ustawa szła tak szybko. W takiej sprawie będąc Kaczyńskim nie ryzykowałbym takiej akcji tylko dla PRu.
  • Odpowiedz
@Raja: A czy ja kogokolwiek zapraszam, albo nie daj Boże, zmuszam do dyskusji? Ja tylko wyrażam swoje zdanie. O ile pamiętam, żeby mieć zdanie, nie potrzeba jeszcze dowodów na piśmie. :)
  • Odpowiedz
@Carramba666: o cholera jaka przenikliwa analiza

zwłaszcza patrząc na #!$%@? miny Kaczyńskiego i reszty przydupasów wchodzących na Nowogrodzką

Lud ciemny, który ani ustawy nie czytał, ani za bardzo nie wiedział co w niej jest,


"lud ciemny" jest bardziej rozumny niż się wydaje takim bystrzakom jak ty,
chodziłem, rozmawiałem, ludzie wiedzieli po co demonstrują,
i wiedzą że będą pilnie obserwować, jak rozegra to Pis, a jak prezydent
którego chwalą, ale któremu nie
  • Odpowiedz