Wpis z mikrobloga

Jako, że jestem zielona ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwracam się z pytaniem do was. Chciałam pograć w Battlegrounds ale mam wątpliwości czy mój komputer to pociągnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sprawdziłam wymgania i ram, karta graficzna jest ok ale procesor. Wymagają Intel Core i3-4340 3.6 GHz a mój to Intel Core i3-3120, 2,5 GHz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
pójdzie czy nie pójdzie?
#mirkogrounds #pubg #battlegrounds #kciochpyta
  • 21
  • Odpowiedz
Intel Core i3-3120


@Hedonistka: czy to jest laptop? jak tak to nie wiem jak sprawdzilas grafike, bo nikt w wymaganiach nie podaje kart mobilnych, a one sie raaaaaaaaaaaaaaaaczej różnią wydajnością od stacjonarnych
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: Jest tu dopiero miesiąc i ma dopiero 200 akcji na mirko, jest nowa. A tag informatyka użyła prawidłowo, bo zapyta czy program, wymagających takiej i takiej specyfikacji pójdzie na takiej i takiej maszynie. Może liczyła na wyjaśnienie co to są te giga herce, stąd ten tag?

Chryste, po co tyle jadu i iks de...
  • Odpowiedz
@Hedonistka: Trzeba brać poprawkę, że PUBG jest na wczesnej fazie, przed premierą, w większości cholernie słabo zoptymalizowane ( chociaż i tak jest lepiej niż dwa miesiące temu ), wiec wszystko na dobrej drodze i wymagania minimalne mogą się jeszcze zmienić.

Jak przedmówca: kup na steamie i przy zwrocie masz wtedy opcję "Gra nie działa komfortowo na moim sprzęcie, chce oddać".
  • Odpowiedz