Wpis z mikrobloga

Mireczki, powiedzcie mi dlaczego gimby wyzywają brazylijczyków od cheaterów skoro był to turniej offline na kompach organizatora. Cheaty chyba są oprogramowaniem zewnętrznym nie, więc średnio dałoby się to ogarnąć? Zaznaczam że #!$%@? się znam na csie i oglądałem tylko dlatego bo okazało się to całkiem przyjemne. No a teraz karmię się bólem dupy i łzami nieletnich fanów vp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
  • 17
  • Odpowiedz
@defaulttt: to jeszcze ostatnie pytanie. W jaki sposób można przenieść wallhacka lub aimbota w myszce albo klawiaturze. Słyszałem o fabrycznym oprogramowaniu, które samo "porusza" kursorem żeby skontrować rozrzut przy strzelaniu ale wallhacki i inne maphacki? Jak to jest możliwe?
  • Odpowiedz
@AndrzejBrewiarz wallhacka na takie lany nie przeniesiesz. Dlaczego? Bo wtedy oprócz Ciebie mogą zobaczyć to twoi koledzy z drużyny/coach/admin... no chyba że ich przekupisz. Fabryczne oprogramowanie nie posiada takich funkcji. Czasem myszka/klawa pozwala wgrać własne lub poprostu jak lubisz sie bawić to zastąpić oryginalne cheatami.
  • Odpowiedz
@defaulttt: w csie siedzę od kilku dni. Przez przypadek zacząłem oglądać mecz jakiegoś teamu z jugolem w składzie, komentator mówił że każdy gracz był z innego państwa. Nawet w gimbazie wolałem quake 3 niż cs. Nie spodziewałem się AŻ takiego raka xD
  • Odpowiedz
@AndrzejBrewiarz:nowsze myszki maja swoja pamieć, masz tez do nich oprogramowanie, zapisujesz na niej makra, ustawienia, wiec i czita da się wgrać, moim zdaniem żaden problem odpalić się na takim turnieju, kwestia tego czy ktos ma takie jaja by to zrobic bo jednak przekresla to cala kariere
  • Odpowiedz