Wpis z mikrobloga

2 metry w polu karnym ręką zagrywa Dudzic. Piłkarze Sandecji od razu ruszają do protestów, żeby nie było karnego. Po chwili gdy sędzia pokazuje rzut wolny, od razu piłkarze Sandecji siedzą cicho xD W czym to jest niby lepsze od zachowania Siemaszki? Dlaczego nie widzę nigdzie postów, że piłkarze Sandecji to #!$%@? i oszuści i wszyscy życzą im spadku? #pilkanozna #ekstraklasa
Pobierz Adams_GA - 2 metry w polu karnym ręką zagrywa Dudzic. Piłkarze Sandecji od razu rusza...
źródło: comment_y43chhyrvtr0mRzMMgzNtPNb4HYqAaXc.jpg
  • 9
@Adams_GA: co innego umyślne strzelenie gola ręką z paru metrów w tak ważnym meczu, a co innego przypadkowa ręka pół metra przed linią, gdzie połowa zawodników nie widziała dokładnie sytuacji, ale podbiegła asekuracyjnie.
co innego


@zakmacher: ale co innego? Dudzic chyba wiedział że zagrał ręką w polu karnym i jeszcze umyślnie ukrył to przed sędzią. Niczym nie różni się od Siemaszki, jest takim samym oszustem.
@Adams_GA:

Dudzic chyba wiedział że zagrał ręką w polu karnym i jeszcze umyślnie ukrył to przed sędzią.

To co miał podbiec do sędziego i powiedzieć: "Panie sędzio, ale ta ręka była w polu karnym!" ?
Decyzja była korzystna to siedział cicho, a Siemiaszko ręke całował.
To co miał podbiec do sędziego i powiedzieć: "Panie sędzio, ale ta ręka była w polu karnym!" ?


@zakmacher: no od Siemaszki wszyscy tego oczekiwali

Decyzja była korzystna to siedział cicho, a Siemiaszko ręke całował.

całował poświęcony rzemyk, który dostał przed tym meczem, a nie rękę, nie #!$%@? jak nie wiesz.
@Adams_GA: Ja niczego od Siemaszki nie oczekiwałem. Cwaniactwo jest częścią futbolu. Inna sprawa, że niektórych boli tyłek słusznie, bo przez tego gola Górnik spadł. Ale jesteś kibicem Arki albo jakiejkolwiek drużyny od tygodnia, że srasz się do innych przez decyzje sędziego? Nie jeden raz sędzia przekręcił, albo przekręci wynik meczu. A tym bardziej nie pierwszy raz wykopki na coś narzekają.
@zakmacher: ja się nie sram o decyzję sędziego, ja również się nie sram o to że Arka powinna wygrać a zremisowała, nie pierwszy raz nas przekręcili i pewnie nie raz przekręcą przeciwnika. Wytykam tylko hipokryzję i postuluję żeby wszystkich oszustów traktować tak samo. Bo wymuszenie karnego czy strzelenie gola ręką to jest to samo.