Wpis z mikrobloga

Mireczki jakby ktoś potrzebował, to na GearBest można teraz kupić robota ilife V7 za 492,69zł (135,08$ z przesyłką, płaciłam zwykła kartą do konta Pekao) i wysyłka z magazynu EU bez Vatu () Mój wczoraj doszedł w 4 dni od zamówienia i już lata po domu, a dzisiaj kupiłam dla teściów.
Kod zniżkowy HOME15OFF :)

http://www.gearbest.com/smart-home/pp_187246.html?wid=3

#gearbest #chinskiecuda #ilife
  • 15
@dziecielinapala: porównywałam chyba od roku i nie mogłam się zdecydować ;) Napalałam się na V7s z mopem, ale nie było go ciągle w magazynie EU, a nie chciałam go zamawiać z Aliexpress, bo to jednak różnie w gwarancją no i Vat pewny. Zdecydowałam się w końcu na V7, bo mam w domu tylko panele i płytki, brak dywanów więc siła ssania nie jest aż tak potrzebna. No i ta cena... Do
@cebula_online Pytanie, który najlepszy do mieszkania 65m2. Mam 3 dywany, plus podłogę z paneli, kafelek. Dywany dość gęstę, więc musiałby wjechać z 2cm od poziomu panelu. Radzi sobie z czymś takim? Rozumiem, że jak ma pojemnik na płyn to najpierw odkurza a później od razu zmywa? Da się zaprogramować mu jakoś trasę? Turboszczotka nie jest mi potrzebna.
Mam 3 dywany, plus podłogę z paneli, kafelek. Dywany dość gęstę, więc musiałby wjechać z 2cm od poziomu panelu.

Do dywanów przyda się turboszczotka, więc A4 lub V7

Rozumiem, że jak ma pojemnik na płyn to najpierw odkurza a później od razu zmywa?


Pojemniki są zamienne. Jeżeli chcesz zmyć podłogę to musisz najpierw wyjąć pojemnik na kurz.

Da się zaprogramować mu jakoś trasę?


Jeździ według własnych algorytmów. Bardziej inteligentny jest odkurzacz Xiaomi,
@cebula_online: V7 kapitalnie sprawdza się wilgotna szmatka na panelach. Minus V7 to brak aplikacji dla iPhone którą reklamują w ofercie - brak w appstore pod linkiem który dają. Nie da się zwiększyć mocy ssania
Gearbest proponuje odesłanie odkurzacza, a chuwi nie odpisuje.

@cstach: V7 potrafi mi się zablokować przy wjeździe na niski dywan i wywalić error. Ale jak już wjedzie to ładnie doczyści szczotką(krótkie włosie)