Wpis z mikrobloga

Witam. Szukam, szukam i nie mogę znaleźć - jak się wychodzi z wyników wyszukiwania na #allegro? Tj. wyszukałem coś, wszedłem w odpowiednią kategorię gdzie to coś jest i teraz chcę być normalnie w tej kategorii, a nie ma sekcji "Wyniki wyszukiwania" w breadcrumbsach, żeby się cofnąć, usuwanie szukanego hasła ani parametrów filtrowania też nie pomaga... A wydaje mi się, że taka opcja w #ui szanowanego portalu sprzedażowego allegro.pl gdzieś była (pomijając fakt, że mogę sobie wyrzucić "?string=..." z adresu).
#gui #ux #uxdesign #pytanie #pytaniedoeksperta #www #polskiinternet #gorzkiezale
DiKey - Witam. Szukam, szukam i nie mogę znaleźć - jak się wychodzi z wyników wyszuki...

źródło: comment_iKpeBdG9pLkmIftPI8cMdx2uqCOYVUcR.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@DiKey: nie ma, za głupi na to są. Ja klikam kategorię na tym pasku pod "szukasz". Niestety to prowadzi poziom wyżej, ale to jedyny sposób.
  • Odpowiedz
@DiKey: Chyba się nie da, musisz wejść w Nintendo Wii i z powrotem do Wii Remote, Nunchuki. To, co się dzieje z tym portalem to jest jakaś masakra. Nieraz połowa wyników nie zawiera słów kluczowych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RRybak: w ogóle cały czas na polskich stronach napotykam się na jakieś takie dziwne denerwujące niedociągnięcia, których na stronach anglojęzycznych nie doświadczam, a przynajmniej nie na taką skalę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz