Wpis z mikrobloga

@Dzej_Kej:

no ale chcial nie chcial, mimo ze sam nie mam dobrego zdania o andrzeju, trzeba oddac. Jako jedyny prezydent spelnia funkcje reprezentatywna jak nalezy.


Na czym twoim zdaniem polega "funkcja reprezentatywna" i czemu niby Duda się wyróżnia na tle poprzedników??? Chyba nie temu, że jego żona nie jest gruba???
  • Odpowiedz
@wasted: w ogóle ciekawe, że prawactwo, takie konserwatywne, takie wartości rodzinne, a jak matka 5 dzieci utyje, to stara gruba krowa, do gazu ją.

Nie głosowałem na Komorowskiego, ale atakowanie jego żony za to, co sobie najbardziej deklarują, że cenią - żenujące.
  • Odpowiedz
@strawberian: czy ja wiem kwachu tez calkiem niezle mowil po angielsku, po rosyjsku tez gawaril( ͡° ͜ʖ ͡°). Zona kwacha tez udzielala sie bardziej i miala wiecej do powiedzenia. Poza tym potrafil zalatwiac rzeczy poza glownym nurtem a jak wiadomo to wazniejsze miejsca na zalatwianie interesow. Ten prezydent ladnie sie prezentuje ale nieczego nie potrafi zalatwic, czyli w sumie wcale nie musi byc prezydentem. Szkoda mi jego
  • Odpowiedz
@kodyak: Tak. Żona Kwacha udzielała się bardziej - szczególnie przy aferze willowej, jeśli chodzi o aparycję - na tle Grażyny Komorosia - wyglądała jak prawdziwa dama, podobnie jak Dud_żona.
  • Odpowiedz
@randomlog: wiedzialem ze ktos zaraz jakies brudy wyciagnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Klasyk.

P.s. niezly z ciebie dzieciak jak dla ciebie reprezentacja glowy panstwa to przede wszystkim ciezar ciala( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kodyak: Klasyk. Ta afera doskonale podsumowuje prezydenturę alkoholika.
Ps. Życia nie oszukasz, ludzie są wzrokowcami i wolą, gdy reprezentuje - ich - szczególnie na arenie międzynarodowej - dostosowana do współczesnych kanonów: zgrabna, wykształcona, niż nierozgarnięta, gruba krowa dopiero oderwana od grilla przy mężu, któremu trzeba podpowiadać "przytul panią".
  • Odpowiedz