Wpis z mikrobloga

  • 94
@wylacze_na_amen ej, mam 23 lata i zarabiam dużo więcej, więcej niż średnia krajowa, moi znajomi również zarabiają więcej, na kasie w Lidlu się więcej zarabia.. Kto więc pracuje za takie ochlapy?
  • Odpowiedz
@Given To zależy jak na to spojrzeć. Z mojej perspektywy jest spoko, bo mam na swoje wydatki, odkładam sporo hajsu, nie sępie od rodziców i przedewszystkim praca jest zupełnie bezstresowa. Rówieśnicy, którzy zaczeli w tym roku prace często zarabiają mniejsze pieniądze, z tą różnicą że oni muszą pracować( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdybym musiał się utrzymać sam to faktycznie musiałbym iść do normalnej pracy( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 5
@0987654321 z dziwnego założenia wychodzisz.. Ze skoro nie masz wydatków, to możesz mało zarabiać. Nie lepiej iść do normalnej pracy, zdobywać doświadczenie, które najprawdopodobniej przyda Ci się w przyszłości?
  • Odpowiedz
@Given: Nie lepiej;)Całe te doświadczenie jest warte tyle samo co studia prawde mówiąc. Co z tego że masz 5-10-15 lat doświadczenia, jak masz dwie lewe ręce, nie wiesz w którą stronę odkręca się śruby, albo przykładasz detal do rysunku technicznego(przykłady z realnego życia). Może i zarobie kilka stów więcej(no bo nie oszukujmy się,mam 19 lat i dopiero zaczynam ( ͡° ʖ̯ ͡°)), ale będe musiał się narobić.
  • Odpowiedz
@Given Tyle do reki maja chociazby pielegniarki w państwowych szpitalach za zwykly etat. I nie mowie tu o malych miescinach, a o sporych miastach. W warszawie kilka stow wiecej.
  • Odpowiedz
@Given: Kto zarabia? Wbijaj do miasta < 50k mieszkańców. W lewiatanie dostaniesz 1.2k, gdzie masz resort pracowników co 3 miesiące. Jak ktoś zarobi w tym mieście > 10 pln/h to możesz mu brawo bić :)

Dla porównania ceny mieszkań 2 pokojowych 45m2 to 800-900zł.
  • Odpowiedz